Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym się interesujecie?
Moim hobby jest czytanie i poszukiwanie nowych blogów, na których mogę przeczytać najciekawsze artykuły w internecie. Teraz znalazłam nowy, na którym znajduje wiele inspiracji jeśli chodzi o zabawę z dziećmi i inne.
Odpowiedz
Takie hobby? No cóż, jest wiele bardziej ambitniejszych i ciekawszych pomysłów. Ja interesuje się książkami, grami planszowymi i wycieczkami pieszymi Smile
Odpowiedz
Moje hobby to podróże Smile
Odpowiedz
Interesuje się sportem i tańcem towarzyskim Smile
Odpowiedz
Uwielbiam jeździć na rowerze! Lato to doskonała do tego okazja. Cieszę się, że w końcu będę mogła znowu trochę pojeździć i stracić parę zbędnych kilogramów Smile
Odpowiedz
Moim zainteresowaniem jest oglądanie seriali i granie w różnego rodzaju gry komputerowe. Miałem szczęście, bo ostatnio w końcu mogłem skorzystać z internetu światłowodowego i teraz przeglądam modemy światłowodowe aby jak najlepiej wszystko śmigało. Ma być szybkie łącze! Polecacie jakieś konkretne modemy?
Odpowiedz
Od dłuższego już czasu czytam przeróżne artykuły na temat sztucznej inteligencji AI https://aibusiness.pl/sztuczna-inteligen...ekspertow/. Przeczytajcie o tym i dajcie znać co myślicie. Rok 2019 przyniesie wiele niespodzianek.
Odpowiedz
Ja od lat interesuję się infrastrukturą miejską. Nie wiem, co jest w tym takiego interesującego, no ale mnie to wszystko bardzo ciekawi
-----------------------------------
Odpowiedz
dronami i elektronika Big Grin
Odpowiedz
Ja interesuję się życiem gwiazd i chciałbym się was zapytać, czy macie może filmiki z gali oscarów 2019? Gdyż szukam ich i nie potrafię znaleźć całej. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawaim
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości