Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto kupić taki skuter?
#1
Nie przepadam za motocyklami, ale chętnie kupiłbym jednoślad - myślę nad Kawasaki J300, jest to pierwszy skuter od tej marki i kosztuje koło 20 tys. - myślicie, że warto go kupić?
Odpowiedz
#2
Jak dla mnie nie warto.
Jaka jest recepta na bóle stawów? Poszukuję.
Odpowiedz
#3
Hmm wydaję mi się, że jest troszkę kosztowny. Uważam, że sam skuter to dobry pomysł, ale ja bym wybrała coś tańszego jednak.
Odpowiedz
#4
Jeśli chodzi o skuter to ja bym kupował raczej taki do miasta. A jak coś większego na trasę mi potrzebne to już tylko motocykl. Tutaj sobie można poczytać różne testy skuterów http://skutery.net/k/testy-skuterow/ - zawsze w takich artykułach można dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat konkretnego skutera.

Według mnie skuter to dobry środek transportu w dużym mieście. Jak ktoś sprawnie jeździ można szybko przebić się przez korki. Natomiast jak ktoś myśli o dłuższych wyjazdach w trasę to wtedy skuter będzie bardzo niewygodny i zbyt wolny.
Odpowiedz
#5
skuter hmm... a nie lepiej zainwestowac w prawko na motocykl?
Polecam agencję marketingową - outsourcing marketingu - AdEngine Sp. z o.o.
Odpowiedz
#6
Ja nie miałam nigdy ochoty jeździć takim pojazdem. Zdecydowanie wolę rower albo auto.
Odpowiedz
#7
Przyznam, że też bardziej preferuję auto, ale taki skuter jest też dość bezpiecznym pojazdem i czasem warto jest 'zaszaleć'.
Odpowiedz
#8
Jest bezpieczny o ile założymy, że inni kierowcy wokół nas jeżdżą przepisowo i nie narażają nas na wypadek.
Odpowiedz
#9
PolecamSmile
Odpowiedz
#10
A jeździsz takim? Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości