Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy robicie zakupy przez internet?
#1
Witam!
Czy robicie zakupy przez internet, np. produkty spożywcze? Co o tym sądzicie? Czy Waszym zdaniem kupowanie żywności przez internet będzie czymś dobrym?
Polecam wszystkim Wam pozycjonowanie stron łódź dla każdego Smile Zobacz, kliknij i sprawdź na czym polega SEO w Polsce!
Odpowiedz
#2
Dokonywałem zakupów żywności, np. jakichś rzadkich słodyczy czy wyrobów typu dżemy. Jednak z pewnością nie będzie się nigdy opłacać kupowanie chleba czy masła przez internet.
Odpowiedz
#3
Nigdy nie kupowałem jedzenia przez internet. Mieszkam w sporym mieście, w miejscu otoczonym wręcz sklepami, więc nigdy takiej potrzeby nie było. Uważam, jednak, że to dobry pomysł np. dla osób starszych, które nie dadzą rady same pójść po większe zakupy, jak i wtedy gdy akurat jesteśmy chorzy i nie możemy liczyć na pomoc innych.
Profesjonalna firma zapewni Ci najrzetelniejsze opinie budowlane.
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem jeśli nie masz czasu to jest ok. Ale niestety jedzenie przez internet jest często droższe.
Ja ostatnio zamawiałem przez internet prezenty. Dla brata taki nóż taktyczny: http://centrum-broni.pl/c/24/noze-taktyc...skowe.html Myślę, że prezent powinien mu się spodobać Wink
Odpowiedz
#5
ja bardzo często na allegro kupuje!
________
Awaria klimatyzacji? Więcej Informacji o najlepszej ofercie.
Odpowiedz
#6
Robiłam kilka razy takie zakupy w Tesco, ale nie polecam, bo nie dostałam w 100% tego, co chciała. Sklep zastrzega sobie możliwość zamiany jak czegoś zabraknie. To nie dla mnie. Co innego takie np garnki indukcyjne. Właśnie kupiłam dla mamy super prezent. Będzie mogła smażyć bez tłuszczu. A jak coś jej się nie spodoba, to klient w Internecie ma większe prawa niż w zwykłym sklepie - wymienimy.
Odpowiedz
#7
ja jescze nie kupowałamżywności przez internet, ale chyba wszystko przede mną bo mam coraz mniej czasu na wycieczki do sklepuSmile
Odpowiedz
#8
Tylko raz kupowałam żywność w sklepie internetowym z dowozem do domu i byłam zadowolona. Z tym, że zamawiałam jedynie produkty "suche" - tzn. żadnych owoców, warzyw, mięs itd
Odpowiedz
#9
Nie kupowałam jeszcze żywności przez Internet, natomiast bardzo często robię "przemysłowe" zakupy w Internecie. Ostatnio w sklepie z krzesłami http://krzeslabankietowe.pl , gdzie znalazłam bardzo ciekawe promocje.
Odpowiedz
#10
Zakupy przez internet są bardzo wygodne i nie wymagają zbyt dużo czasu, więc jak najbardziej polecam :-) Sama buszuję po necie za okazjami i niemal zawsze kończy się na zamówieniu. Nigdy też nie trafiłam na oszutów, więc jestem spokojna. Czasami robię "hurtowe" zakupy, ale to z zaufanymi sklepami takimi jak www.newcraft.eu - zamawiam głównie produkty do tworzenia swojej biżuterii. Najwięcej kłopotu mam z ubraniami, bo trochę boję się, że nie rozmiar będzie nie ten ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości