Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy robicie zakupy przez internet?
#21
Też kupuję na allegro,jestem zadowolony jeszcze się nie sparzyłem.
Odpowiedz
#22
pewnie, że kupuję bo jest duży wybór i znacznie taniej, najczęściej kupuję gry i filmy, wyposażenie do domu (np. meble, oświetlenie) i odzież
Odpowiedz
#23
Ja często robię zakupy w ten sposób Wink Niemniej zdarzyło mi się już raz być oszukanym i niestety nie odzyskałem pieniędzy. Nie zrezygnowałem jednak z zakupów przez sieć ponieważ ceny są jednak o wiele niższe niż w sklepach stacjonarnych.
Dlatego też wolę sobie przejrzeć ceny tutaj:
http://www.skapiec.pl/#from78859
Na Skąpcu są praktycznie wszystkie produkty we wszystkich sklepach tak więc sami będziemy mogli ocenić gdzie jest najtaniej.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#24
Mój znajomy ma problem, ponieważ musi kupić siewnik poznaniak i nie potrafi się zdecydować czy zamówić go przez internet czy w zwykłym sklepie. Plusem pierwszej opcji jest to, że takie sprzęty wychodzą sporo taniej, ale z drugiej strony musiałby szukać i tak czegoś w swojej okolicy by móc obejrzeć no i potem to przetransportować.
Odpowiedz
#25
Zakupy przez internet robię bardzo często. Nierzadko posiłkuję się stronami takimi jak Ceneo, Skąpiec, czy Domodi - to swego rodzaju porównywarka ubrań w różnych sklepach i bazą ciekawych inspiracji pod względem modnego ubioru. W sieci można znaleźć teraz w zasadzie wszystko, to spore ułatwienie i oszczędność czasu.
Odpowiedz
#26
Osobiście uważam, że zakupy przez internet są dobrym rozwiązaniem dla osób, które z jakiś przyczyn nie mogą wychodzić z domu. Sama nigdy nie zamówiłbym takiego jedzenia chyba, że byłoby ono szczelnie zapakowane.
Odpowiedz
#27
Jeśli chodzi o jedzenie, to dużo supermarketów proponuję teraz swoim klientom zakupy w e-sklepie i dowóz do domu. I z czegoś takiego sama chętnie bym skorzystała.
Odpowiedz
#28
Zakupy przez Internet to temat rzeka, niezwykle dla mnie ciekawy, bowiem od kilku lat regularnie kupuję w sieci rozmaite produkty. Zaczęło się oczywiście od Allegro, następnie były nieśmiałe próby zakupów w branżowych sklepach internetowych. Sprawdziło i opłaciło się, więc przeniosłem większość swojego koszyka do Internetu, i to do tego stopnia, że podczas zeszłorocznego remontu cały sprzęt agd kupiłem w necie (większy wybór i łączna oszczędność ok. 700 zł w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi). Co do zakupów spożywczych, robiłem je dotychczas 3-krotnie i coraz bardziej się do tej formy przekonuję, ale pewnie jeszcze trochę potrwa, zanim stale będę po bułki latał do sieci.
Jednak są pewne produkty, których nigdy nie kupiłbym w sklepie stacjonarnym, przez co Internet staje się jedyną opcją. To rozmaite sex-gadżety, które sam parę razy dostałem przy różnych okazjach oraz kupowałem na prezent (ostatnio gra erotyczna). Mimo wszystko wejście do tradycyjnego sex-shopu nie jest dla mnie specjalnie komfortowe, zaś w necie to co innego - zwłaszcza kiedy sklep ma tak "kulturalną" szatę graficzną, jak np. www.erotycznefantazje.pl.
Trochę się rozpisałem, ale jak wspomniałem na początku, temat jest mi dobrze znany. Podsumowując, teraz już nie wyobrażam sobie codzinnego życia bez zakupów przez Internet.
Odpowiedz
#29
Zakupy online bardzo często - ciuchy, elektronika, prezenty.
Odpowiedz
#30
Tak, dość czesto dokonuje zakupów w ten sposób ponieważ wiaze sie to z moim hobby- kultura japońska, dzieki sieci moge zdobywac unikalne produkty do przyrzadzania japonskich potraw jak np.sushi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości