Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy robicie zakupy przez internet?
#11
Warto kupować książki przez internet, bo faktycznie są w większości przypadków sporo tańsze
Odpowiedz
#12
Zakupy artykułów spożywczych przez internet to bardzo dynamicznie rozwijający się kanał dystrybucji. Ciekawe rozwiązanie szczególnie dla osób starszych mieszkających na wyższych kondygnacjach w blokach bez windy i młodych mam.
Odpowiedz
#13
Fakt, jest to wygodne. Czasami zamawiam przez internet ze sklepów stacjonarnych z dowozem do domu, ale wyłącznie szczelnie zamknięte produkty - wędlin i owoców bym w taki sposób nie zamawiała
Odpowiedz
#14
(01-21-2014, 21:11)marysia.co napisał(a): Fakt, jest to wygodne. Czasami zamawiam przez internet ze sklepów stacjonarnych z dowozem do domu, ale wyłącznie szczelnie zamknięte produkty - wędlin i owoców bym w taki sposób nie zamawiała

Tak naprawdę, to wszystko zależy od sklepu. Mój znajomy kiedyś pracował w takiej internetowej spożywce i kiedy takie artykuły świeże nie były faktycznie pierwszorzędnej jakości, po prostu dzwonił do klienta i proponował ewentualnie inny produkt. Ale to wszystko zależy od osoby, która akurat zbiera takie zamówienie ze sklepu i faktycznie w niektórych przypadkach można mieć uzasadnione obawy.
Odpowiedz
#15
Dokładnie - owszem, może się trafić uczciwy sprzedawca a może nie Wink w takich sprawach nie warto ryzykować
Odpowiedz
#16
Ja jeszcze nigdy nie kupowałam produktów spożywczych przez internet, bo nie widzę takiej potrzeby Smile
Odpowiedz
#17
Jedzenie to chyba jedyna rzecz, której nie zamawiam w necie. Ale ostatnio na stronie http://www.kramex.net.pl/ zamówiłem nawet część do auta i wszystko było w porządku Smile
Odpowiedz
#18
Notorycznie kupuję coś na allegro, ceny o wiele niższe niż w sklepach
Odpowiedz
#19
Aczkolwiek nie jest to regułą - trzeba porównywać produkty
Odpowiedz
#20
bardzo często robię zakupy przez internet, zarówno allegro jak i sklepy internetowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości