Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy robicie zakupy przez internet?
Też tak robię. Jeśli jest w postaci suchej albo w słoiczkach to nic mu nie będzie.
Odpowiedz
Niby tak, ja jednak nie jestem przyzwyczajona do takich zakupów. Może się z czasem do nich przekonam.
Odpowiedz
Nie wszyscy lubią takie zakupy. I nie ma w tym nic złego.
Odpowiedz
To prawda, ale ja akurat należę do ich fanów. To bardzo wygodne i oszczędzamy tym sposobem sporo czasu, a czasami i pieniędzy.
Odpowiedz
Jak już wielokrotnie udowadniałam, też je lubię. Rozumiem jednak ludzi, którzy nie mają do tego przekonania.
Odpowiedz
Robię takie zakupy i bardzo mi one odpowiadają. Ostatnio kupowałam chociażby sukienkę koktajlową z Domodi: http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/su...koktajlowe i było to dla mnie bardzo wygodne.
Odpowiedz
wolę kupować w internecie ponieważ czasami jak wchodzę do sklepu to mnie wkurza zachowanie ludzi. A przed świętami to już ogólnie wysyp "buractwa" Trudno jest ogarnąć podstawowe zasady funkcjonowania w sklepie jak chodzenie z wózkiem. (duża ludzi jest w stanie zostawić wózek w poprzek alejki i ma jeszcze pretensje że im się zwraca uwagę że przejść się nie da) albo uderzają tym wózkiem w inne osoby i nie umieją przeprosić. Albo kłócą się małżonkowie w sklepie. A w internecie spokój i cisza. Można bez nerwów zrobić zakupy.
Odpowiedz
Zaczęłam nawet zamawiać produkty spożywcze przez internet. Oczywiście warzyw, owoców oraz mięs tak nie kupuję.
Odpowiedz
Takie zakupy są bardzo wygodne. Teraz jest dużo sklepów internetowych, gdzie można kupić dużo ubrań, odzież damska jest dostępna wszędzie, można też kupić rzeczy do domu, meble, pojazdy i wiele innych. W ostatnim czasie spora część handlu odbywa się przez internet.
Odpowiedz
Bardzo często kupuję właśnie w ten sposób.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości