Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy prowadzenie mailingu ma wpływ na pozycję strony?
#11
Mailing będzie miał przełożenie tylko wówczas, gdy będzie naprawdę skuteczny i wygeneruje sporo ruchu. Bezpośredniego przełożenia na pozycje w Google nie ma żadnego.
Odpowiedz
#12
Sam mailing nie ma wpływu na pozycjonowanie bo to dwie różne rzeczy. Natomiast sam mailing jeśli jest dobrze prowadzony jest w tej chwili najskuteczniejszą formą reklamy jeśli weźmiemy pod uwagę skuteczność a cenę. Nie trzeba mieć od dawna swojej bazy danych http://mailplanner.pl/ takie programy umożliwiają korzystać z dobrodziejst mailingu kiedy nawet nie mamy swojej bazy klientów jest to bardzo wygodna opcja.
Odpowiedz
#13
Jestem zdania że bazę lepiej wypracować samemu, testując (testy A/B) poszczególne elementy (format tekstu, zdjęcia) niż kupować listę, często nie trafiony target.

_________________
www.salon-iva.pl/
Odpowiedz
#14
Z punktu widzenia seo - brak, zasięg i ewentualna konwersja - tak, ale zależy jak się to robi Wink
Odpowiedz
#15
Według mnie jakoś średnio chociaz już bardziej skuteczny jest Voice mailing http://www.tidetelco.pl/produkty/polacze...ce-mailing to akurat bardzo skuteczna forma reklamy. W ten sposób, możemy dotrzeć do klienta z naszymi usługami i ułatwić mu kontakt z nami. Zawsze w ten sposób mamy wiekszą pewność ze sie o nas dowiedzą.
Odpowiedz
#16
Mailing mocno stracił na znaczeniu. Ja bym zainwestował teraz w adkontekt, adtaily i adfilcky.
Odpowiedz
#17
Oczywiście że nie, jakie to ma znaczenie dla pingwina :0 ?
Odpowiedz
#18
Jak strona ma ruch to również jest inaczej traktowana przez przeglądarki. Bo ma coś przez co użytkownicy do niech przychodzą Smile
Odpowiedz
#19
Mailing ma znaczenie reklamowe, nie wpływa na pozycję strony, bo niby jak? Może tylko generować ruch na niej.
Odpowiedz
#20
Jeśli chodzi o skuteczność mailingu to muszę zaprzeczyć przedmówcą. Jest to nadal szalenie skuteczna forma reklamy internetowej biorąc pod uwagę niski wkład finansowy w nią. Wiadomo że jest to uwarunkowane kilkoma aspektami jak grupa docelowa, treść czy tytuł maila.

Co do efektów pozycjonowania to faktycznie nie ma większego znaczenia, oprócz wzmożonego ruchu na stronie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości