Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego byście nie zrobili nigdy w życiu?
#11
Nigdy nie zdradziłbym dziewczyny ani przyjaciela Smile
Odpowiedz
#12
Nigdy bym nie zdradził oraz nie zostawił rodziny.
Dlaczego? Ponieważ mam mocny kręgosłup moralny.
Poznaj 40 najlepszych anime 2022 roku i pobierz PDF.
Odpowiedz
#13
Nigdy, bym nie był pewien, że czegoś nie zrobię, bo różne rzeczy mogą się przydarzyć gdy jesteśmy w jakiejś sytuacji i ciężko przewidzieć jak się zachowamy
http://psi.wroc.pl/urzadzenia-fiskalne/fiskalne-krakow zapraszam na stronę mojego miejsca pracy Smile
Odpowiedz
#14
Czytam sobie czasami dla rozrywki na Kedu.pl jak odzyskać dziewczynę czy chłopaka i myślę sobie, że sama nigdy bym się na taki krok nie zdecydowała. Jeżeli ktoś nie chce z nami być, trzeba przyjąć to do wiadomości i ułożyć sobie życie inaczej.
Odpowiedz
#15
Muszka, w takim razie zerknij jeszcze na artykuł jak odzyskac dziewczyne na frappe.pl - widzę, że ten temat bardzo Cię interesuję. Czego bym nie zrobiła nigdy w życiu? Nie zbliżyłabym się do osoby, która zawiodła moje zaufanie.
Odpowiedz
#16
dobry artykuł, ale generalnie do byłej nie warto wracać.
Odpowiedz
#17
Nigdy nie nazwałbym syna Ramadan, a czytałem, że w Polsce ludzie potrafią dać takie imię dla chłopca...
Odpowiedz
#18
Nigdy nie dałabym sobię w żyłę... fuj, paskudztwo, już mam ciarki na są myśl o tym! Że można się truć i to jeszcze z własnej woli i to za tyle pieniędzy i do tego dożylnie robić sobie wkłucia.... o w życiu ! -,-
Odpowiedz
#19
Nie skrzywdziłabym dziecka Smile i nie polubiłabym slimaków Big Grin
Odpowiedz
#20
Nie skoczyłabym chyba nigdy na spadochronie..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości