Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Curve czyli wszystkie karty w jednym miejscu + 25zł bonus za pierwszą transakcję.
#1
Poniższy fragment  opisu pochodzi z mojego bloga. Także jak zwykle więcej szczegółow łacznie z tym jak odebrac za darmo 25zł znajdziecie na nim.

Całkiem niedawno wspominałem gdzieś o wysypie przeróżnych fintechów i dziś krótko o jednym z nich. Własnie na dniach dotarła do mnie darmowa karta Curve (czytaj kerw), która jest brytyjskim produktem oferującym nam wygodę,korzystne płatości w obcych walutach oraz bonus 5 funtów na start. Otrzymamy go po dokonaniu jednej transakcji kartą na  dowolną sumę. Za każdą zaproszoną osobę kolejne 5 funtów.

Jak działa karta Curve? Generalnie można powiedzieć, że jest to rodzaj  nakładki gdyż za pomocą jednej karty połączonej z aplikacją mobilną możemy podpiąc do Curve wszyskie inne nasze karty. Z technicznego punktu wygląda to tak, że w aplikacji mobilnej dodajemy wszystkie nasze karty (np bankową, revolut, monense itp) a w ustawieniach zaznaczamy z której mają zostać pobrane środki. Także jedna karta pozwala nam obsługiwać wszystkie inne nasze karty.

Co jeszcze oferuje Curve? Np casbacki w wybranych sklepach. W ustawieniach aplikacji mobilnej możemy wkazać z listy 3 wybrane sklepy w których robimy zakupy. Przez 90 dni płacąc za nie kartą Curve będziemy otrzymywać 1% zwrotu na zakupy.. Niby niewiele ale jednak  zawsze jakis bonus. Zwłaszcza jak ktoś chodzi często po sklepach i sporo wydaje może coś tam zaoszczędzić.

https://piotrswist.blogspot.com/2019/12/....html#more

[Obrazek: 20a84ee315c4b779med.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości