Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić, jak się cierpi na chroniczny brak czasu?
#1
Panowie, nie wiem, czy Wy też tak macie. Ale ja nieustannie nie mam na nic czasu. Nie mówię o jakiejś rozrywce, ale generalnie tyle pracuję, że nawet nie mam niekiedy czasu na to, żeby iść załatwić coś w urzędzie. Dodatkowo jeszcze cały czas zdarza mi się zapomnieć o różnych okazjach. Wiem, że generalnie ludzie narzekają na brak czasu, ale mi się wydaje, że ja jestem jakimś niechlubnym wyjątkiem. Macie pomysł, jak się lepiej zorganizować?
Odpowiedz
#2
Oj nie Ty jeden stary. Słuchaj, ja mam tak, że wracam do domu o 18, bo to jeszcze trzeba coś z roboty w mieście zrobić, do banku skoczyć i tak życie mija. Czuję się jak w jednym wielkim kieracie. Doszło do tego, że nawet wolne weekendy już nie są wolne, bo szef chce, żebym coś dla niego w międzyczasie zrobił, a nikt mi za to niestety nie płaci. Z tego wszystkiego zdarzyło mi się nie tylko zapomnieć o rocznicy ślubu, ale też i urodzinach małżonki. Nie trzeba mówić, jak to się dla mei skończyło… czasem dobrze by było się sklonować…
Odpowiedz
#3
Panowie, Wy się męczycie, a tu rzeczywiście można wziąć sobie pomocnika pod postacią concierge’a. Tak postępują ludzie nowocześni, którzy nie lubią marnować swojego czasu Smile Dzięki pomocy takiej osoby można załatwić dużo więcej spraw, poczawszy od zakupów, przez sprawy w banku, po bookowanie biletów i stolików restauracyjnych Smile Zdecydowanie oferta VIP Concierge jest dla ludzi, którzy szanują swój czas Wink
Odpowiedz
#4
Znaczy, że co? To ktoś taki a’la pełnomocnik? Powiedz coś więcej, jak to wygląda, proszę, bo mas moje zainteresowanie SmileI gdzie w ogóle z takiej usługi można by było skorzystać, bo to jest chyba najbardziej ciekawe.
Odpowiedz
#5
To ktoś więcej, jak pełnomocnik myślę. To rodzaj asystenta, pomocnika, osoby, która pomoże Ci w najróżniejszych sytuacjach. Załatwi dla Ciebie każdą wyznaczoną sprawę, czyli tak jak wcześniej pisałem, wszelkie rezerwacje, sprawy natury urzedowej. Załatwi dla Ciebie nawet sprawy zawodowe, jeśli trzeba będzie. Zdecydowanie warto spróbować skorzystać z takiej usługi.
Odpowiedz
#6
Bo doba powinna mieć 26 godzin Smile
Zapraszam na stronę rozwody Olsztyn i Warszawa
Odpowiedz
#7
Ja tam mam zawsze czas, na poczytanie nowinek np. tutaj na blogu http://olejowaniewlosow.com.pl/ itd, trzeba umieć sobie zorganizować dobrze czas Smile
Odpowiedz
#8
Potwierdzam słowa kolegi @klocowy. Ja sam mam takiego asystenta i komfort mojego życia poprawił się diametralnie. Mogę teraz przynajmniej spędzić trochę czasu z dzieciakami, ale przede wszystkim z małżonką Smile Jak ktoś byłby bardziej zainteresowany, to firma servicedeluxe zajmuje się tego typu usługami. Mają prawdziwych profesjonalistów, którzy dbają o to, by każda sprawa była skrupulatnie załatwiona.
Odpowiedz
#9
O kurczę, to rewela Smile A słuchaj, masz może jakiś adres internetowy, by się z nimi skontaktować, czy też może dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie? Bo sam chętnie bym się więcej o tym dowiedział. Więc bardzo bym prosił Wink
Odpowiedz
#10
Ja tez jestem dosyc zajeta.Mysle ze to kwestia dobrej organizacji.Najwazniejsze jest dokladne planowanie z duzym wyprzedzeniem-wtedy zmiejsza sie mozliwosc zapomnienia o czyms i mozna zyskac troche cennego czasu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości