Ankieta: Udało wam się coś zarobić? ;)
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
0%
0 0%
Nie
0%
0 0%
Jeszcze nie próbowałem/am
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcesz zarobić bez wychodzenia z domu?
#1
Witam. 
Temat głównie skierowany do ludzi którzy mają coś spólnego z grami, a raczej bardziej z grą w Counter Strike Global Offensife (znany jako CS:GO). 
Możecie pomyśleć, że to już kolejna reklama strony do zarobku jakich dużo w internecie. 
W sumie nic bardziej mylnego lecz na tej stronie jest inaczej, brak botów, mieszania ze strony administracji czy poddawania meczy przez zawodników. Wink
Mówię tutaj o stronie [https://olimp.us/r/Sharia] (rejestrując się z tego linku masz 10 centów na start). Smile
Trochę opisu strony: 
A więc mamy wykres i czas w jakim możemy stawiać na to czy od danego momentu owy wykres spadnie czy też wzrośnie. 
Od czego zależy wahanie wykresu zapytacie? Od ilości zabójstw terrorystów do antyterrorystów na rankingowych meczach w wspomnianej już wyżej grze CS:GO. 
Jak widać nie ma sposobu aby czymś takim zachwiać, a jak już by się chciało to trzeba było by ogromnej ilości osób w grze które są umówione kto ma kogo zabić co jest totalną abstrakcją.
Kolejną żeczą jest to że istnieje możliwość robienia tzw kombosów czyli jak raz postawiliśmy 10 centów że wzrośnie nam wykres i udało się ugrać i mamy profit 15 centów to możemy jeszcze raz postawić tyle że 16 centów co daje nam o 80% więcej wygranej niż byśmy stawiali bez tzw kombo.


Wiem że możecie mieć wątpliwości czy z 10 centów da się coś ugrać. Powiem wam że się da. Sam się w sumie zdziwiłem że jak, ale to jest możliwe. 
Przypominam że na start dostaniecie 10 centów jak zarejestrujecie się z tego linka https://olimp.us/r/Sharia
Ja zacząłem z właśnie tymi 10 centami i udało mi się najpierw dojść do 1 euro bo jeszcze nie wiedziałem jak działają kombosy, aż tu nagle siadłem sobie wczoraj i od tak zaczynajc od postawienia 10 centów przez owe kombo udało mi się zarobić 5 dolców nic nie wpłacając przez 30 min na stronie. :Big Grin
Dzisiaj grając przez ok 10 min mam już 2 euro zarobków. 

Serdecznie polecam ten sposób i zapraszam do skorzystania. 
PS Jeśli macie jakiś pytanie chętnie na nie odpowiem. 

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości