Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcę zapuścić długie włosy.
#1
Tongue 
Od wielu lat marzą mi się długie włosy takie chociaż do połowy pleców lub dłuższe. Niestety za każdym razem jak już uda mi się wyhodować dość sporą długość, muszę je ściąć, gdyż są całe poniszczone i wysuszone, a końcówki są poro zdwajane i włosy po prostu mi się kruszą. Próbowałam wiele razy, ale wciąż nic z tego nie wyszło. Jak powinnam dbać o włosy i o skórę głowy, by zapobiec wysuszaniu się i łamaniu włosów? Zastanawiałam się nad suplementami, ale kompletnie się na tym nie znam i nie wiem na co powinnam zwrócić uwagę przy zakupie takich środków. Może są też jakieś domowe sposoby lub kosmetyki, które wzmocniłyby mi włosy. Ewentualnie jakieś płukanki, wcierki? Cokolwiek. Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki Smile
Odpowiedz
#2
Możesz zacząć robić sobie płukanki z kawy - tak dwa razy w tygodniu. Kawa pobudza włosy do wzrostu - sama stosuję tą metodę.
Odpowiedz
#3
Polecam dodać suplementy do diety i również płukanki - one na prawdę świetnie działają i wiele dają. Sama się też zmagałam niedawno z tym problemem. Co prawda nie mam może jakiś strasznie długich włosów, ale zaczęłam je zapuszczać, gdy byłam ścięta na bardzo krótko (miałam tak cienkie i słabe włosy, że tylko takie ścięcie mi zostało). Dzisiaj włosy mam do ramion. Co do suplementów to zalecam kupić po prostu jakiś skrzyp. Nie jest taki drogi, a działa całkiem nieźle nie tylko na włosy, ale też na paznokcie. Wiele też dowiedziałam się stąd: http://pieknojestwtobie.com/jak-zapuszcz...ne-porady/. Polecam poczytać sporo tutaj jak i na innych tego typu stronach. Można się na prawdę sporo dowiedzieć jak postępować z włosami. Pozdrawiam i życzę powodzenia Smile
Odpowiedz
#4
Ja brałam kilka suplementów na włosy, mam wrażenie, że najlepszy z nich był Revalid Wink w prawdzie trzeba brac go az 3 razy dziennie, ale widziałam różnicę
Odpowiedz
#5
możesz kupić sobie w aptece są takie suplementy wspomagające zapuszczanie włosów, oprócz tego dobrze jak kupisz sobie maskę do włosów i będziesz ją stosować po każdym umyciu i olejek arganowy na końcówki. Włosy będziesz miała znacznie zdrowsze.
Odpowiedz
#6
Zdrowe włosy to podstawa. No i trzeba pamiętać jednak o podcinaniu końcówek co jakiś czas.
Odpowiedz
#7
łykaj skrzyp polny bo to wzmacnia cebulki włosów od wewnątrz, możesz sobie też roi maseczki z jajek, włosy są wtedy lśniące albo jak wcześniej było wspomniane z kawy.
Odpowiedz
#8
Skrzyp na pewno nie zaszkodzi, ale warto też użyć np. ampułek wygładzających włosy z pro-sprzet.pl, które ujarzmią puszące się i zmęczone włosy. U mnie to się sprawdziło w 100%.
Odpowiedz
#9
Musze w takim razie je wypróbować. Niestety również mam problem z puszącymi się włosami.
Odpowiedz
#10
po prostu trzeba czasu, podcinaj je częściej to będą szybciej rosły, sprawdziłam to na sobie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości