Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CMS na portal motoryzacyjny
#11
fajnie się prezentuje
Odpowiedz
#12
neizly ten portal zapraszam !
Odpowiedz
#13
fajny portal xd moze byc jak dla mnie !
Odpowiedz
#14
Zgadzam się z poprzednikami, bardzo fajny portal! Ja teraz przy współpracy z firmą https://www.thinq.pl/O-Firmie pracuję nad autorskim projektem podobnego portalu motoryzacyjnego i mam nadzieję, że wszystko uda się tak jak sobie to zaplanowałem. Posiadam dużą wiedzę i doświadczenie w branży motoryzacji i mam świetny pomysł na portal. Trzymajcie kciuki!
Odpowiedz
#15
Polecam wordpressa Big Grin
Odpowiedz
#16
NA portal motoryzacyjny, to mam dla ciebie dwa konkretne przykłady: WordPress i Drupal. Oba systemy są popularne i oferują wiele funkcji potrzebnych do tworzenia portalu motoryzacyjnego. WordPress jest bardziej intuicyjny i ma ogromną społeczność, co ułatwia znalezienie rozwiązań i dodatków. Natomiast Drupal jest bardziej elastyczny i skalowalny, co jest ważne dla dużych i rozbudowanych portali. Wybór zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb, ale oba CMS-y mają swoje zalety. Ważne jest również dostosowanie wyglądu i funkcjonalności do specyfiki portalu motoryzacyjnego. No i nie zapomnij o bezpieczeństwie i regularnych aktualizacjach.
Więcej o mnie znajdziesz w wizytówce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości