Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu
#1
Witam wszystkich serdecznie, mam taki problem mama chce wybudować dom ma już konkretny pomysł, ale czy znacie kogoś kto wykona dla niej projekt domu który jest jej największym pragnieniem?
Odpowiedz
#2
Generalnie to jaki masz budżet na takie przedsięwzięcie? Pamiętaj, że projekt musi uwzględniać najdrobniejsze nawet detale, zawczasu także monitoruj ceny rzeczy, które będziesz musiał kupić. Jeżeli chodzi o instalację elektryczną to sprawdzaj na tej stronie www, bo ja tam kupuję zawsze przedmioty związane z elektryką i ani razu się nie zdarzyło, bym dostał produkt złej jakości lub po umówionym terminie.
Odpowiedz
#3
Może najlepiej poszukać w sieci? Firm zajmujących się projektowaniem domów nie brakuje
Odpowiedz
#4
No tak samo jak warto pamiętać o sprawdzonym sprzęcie ogrodniczym. Ja od lat korzystam z tego od producenta Stiga ponieważ jak możecie zobaczyć np. tutaj https://www.stiga.pl/sklep/przygotowanie...tykulatory ceny są bardzo atrakcyjne, a nawet gdyby coś się zepsuło (choć mi się to nie zdarzyło) to sprzęt zawsze objęty jest reklamacją. Brawo, tak powinny działać wszystkie polskie firmy!
Odpowiedz
#5
Może też wybierać z gotowych projektów domów. A jak będzie miała swój wymarzony domek dobrze go raz porządnie ogrodzić na długie lata. Bardzo ciekawe jest ogrodzenie betonowe grafitowe.
Odpowiedz
#6
Jak rozpocząć budowę domu?
Odpowiedz
#7
Na pewno trzeba zacząć od wszystkich potrzebnych pozwoleń na budowę.
Odpowiedz
#8
Jeżeli projekt naszego domu to budynek z piętrami, konieczne przy jego budowie jest zastosowanie szalunków stropowych. Ich zadaniem jest podtrzymywanie stropów, aby te nie zapadły się i nie uległy zniszczeniu, zanim będą w stanie samodzielnie się utrzymać. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest uzyskanie równego i gładkiego stropu. Bez tego systemu raczej nie było by to możliwe.
Odpowiedz
#9
Projektując dom weźmy pod uwagę jego przyszłą rozbudowę. Najprawdopodobniej dom ma kilka kondygnacji więc powinno być uwzględnione miejsce na windę domową. Popularne też są krzesła przychodowe, jednak warunkiem jest odpowiednia ilość miejsca na klatce schodowej. Wina domowa jest wygodniejszym rozwiązaniem ponieważ jest szybsza i możliwe jest pokonanie kilku kondygnacji przez kilka sekund.
Odpowiedz
#10
Nam to sie marzyly przeszkolne wnętrza, ale nie jest to taka latwa sprawa. Musielismy znalezc firmę, ktora ogarnia tego rodzaju kwestie i udalo nam sie dostac namiar na https://glasslift.pl/ super podejscie i bardzo duze zaangazowanie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości