Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bramka sms
#11
Po co ? Lepiej wykupić sobie abonament
Odpowiedz
#12
Ktoś w ogóle jeszcze dziś korzysta z takich bramek? Ja szczerze mówiąc nie.
Odpowiedz
#13
Czasami mi sie zdarza korzystac z bramki plusa gdy trzeba wyslac dluzsza wiadomosc a akurat jestem na kompie.
Odpowiedz
#14
Teraz to mało kto z tego korzysta bo każdy ma darmowe smsy w swojej sieci. To sie nie oplaca szukać jakiejś bramki Smile Chyba ze ktos chce cos anonimowo pisać...
Pozdrawiam  Angel
Odpowiedz
#15
Bramki SMS kuszą nie tylko darmowym dostępem ale również oferowaniem książeczki numerowej, bądź co bądź częściowej anonimowości, możliwości podania jedynie własnego podpisu, wysłania wiadomości MMS. Bramki te jednak w dużej mierze nie spełniają w pełni oczekiwań użytkowników. Niektórym osobom po prostu nie odpowiadają strony przepełnione reklamami, doczepianie do wysyłanych wiadomości krótkich reklam, dzienne limity wysłanych wiadomości, czy też niekiedy problemy z dostarczaniem ich do użytkowników niektórych sieci. Największe problemy stwarzają sieci T-Mobile (Era) oraz HEYAH, do których aby mogły być dostarczane wiadomości SMS, wymagana jest zgoda użytkownika telefonu.
Odpowiedz
#16
Pamiętam, że kiedyś to często ludzi korzystali z takich bramek, teraz to już przeszłość Wink
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości