Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Braliście już pożyczki chwilówki?
#41
Nie brałam i nie biorę. Takie chwilówki to moim zdaniem kompletna głupota. Trzeba oddać trzy razy więcej niż się pożyczyło. Jestem na nie!
Odpowiedz
#42
Tak, brałem i niestety dużo za taką chwilówkę zapłaciłem. Tzn koszty był dużo wyższe niż np. w banku, no ale przynajmniej pieniądze miałem jeszcze tego samego dnia. Coś za coś.
Pozdrawiam, karski1
Zapraszam na mojego Pinteresta!
https://pl.pinterest.com/hist_pl_yt
Odpowiedz
#43
Wydaje mi się, że te chwilówki, to taki naciąganie ludzi. Skoro ktoś nie ma środków danego miesiąca, to skąd ma mieć w następnym i to dwa razy więcej?
Odpowiedz
#44
Ja raz wziąłem i ogólnie nie polecam bo sie nie opłaca.
Odpowiedz
#45
Odkąd w banku gdzie mam konto pojawiły się karty kredytowe zniknęły moje kłopoty finansowe, a moja firma lepiej funkcjonuje https://www.deutschebank.pl/klienci-biznesowi/rachunki-i-rozliczenia.html . Głównie dlatego ze karty kredytowe umożliwiają płatność za zobowiązanie nawet do 50 dni od chwili zakupu. Gdy wpływa zamówienie, i klient wpłaci zaliczkę nie zawsze wystarczy ona na kupno surowca. Karta kredytowa ułatwia mi realizację zamówienia i bez odsetek kupuję surowiec potrzebny do wykonania zamówionych produktów. Limit na karcie mam na tyle duży, że mogę zapomnieć o pożyczaniu pieniędzy, czy kredycie obrotowym.
Odpowiedz
#46
nigdy nie brałem pożyczek, bo bałem sie,że to będą dodatkowe problemy Sad
Odpowiedz
#47
ja brałam i szczerze ? Zadna rewelacja, a no i bać się nie warto, to nic takiego...
Odpowiedz
#48
Ja raz brałam pożyczkę chwilówkę i to była całkowicie darmowa pożyczka. Sprawdźcie sobie ranking chwilówek
 i można wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Oczywiście ważne jest to, aby ją potem spłacić w wyznaczonym terminie.
Odpowiedz
#49
ja nie biorę pożyczek, wolę mniej mieć niż mieć długi..
Odpowiedz
#50
Ja korzystam z usług firmy credy, która oferuje bardzo przyjemne chwilówki. Wszystkie formalności załatwiamy w kilka minut, a pieniądze lądują na koncie z taką prędkością, z jaką nasz bank księguje przelewy. Do tego jeszcze ich wielką zaletą jest niskie oprocentowanie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości