Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Billboardy reklamowe
#1
Myślicie, ze taka reklama jak billboardy w dużym formacie to pewna gwarancja dotarcia do szerokiego grona Klientów? Warto zainwestowac w taką reklamę? Jakie zdanie macie w takim temacie?
Odpowiedz
#2
Nie zawracam na nie uwagi Smile , a jeśli już na nie spojrzę to irytują i rażą w oczy Wink
Odpowiedz
#3
Przejrzyj porównywarki cenowe i wybierz coś co się najbardziej opłaci.
Odpowiedz
#4
Nie wiem, czasem zwracam na nie uwagę a czasem zupełnie nie. Myślę że lepiej jednak postawić na jakieś fajne gadżety reklamowe, może takie torby http://www.izisport.pl/produkty.html ? Myślę że praktyczny i wartościowy gadżet sprawdzi się lepiej jako reklama firmy
Odpowiedz
#5
W sumie fajna sprawa, ale przejrzałbym jeszcze inne możliwości Smile. Tak na wszelki wypadek bo nigdy nie wiadomo co się lepszego trafi.
Odpowiedz
#6
Myślę że takie bilbordy są za drogie jak na swoje możliwości. Wiesz czy Ci to pomoże? Bo to naprawdę nieopłacalne
Odpowiedz
#7
Zależy, czy będzie skuteczna w twoim przypadku, a żeby to ocenić musisz zrobić odpowiednią analizę marketingową. Tylko taka reklama tania nie jest, szczególnie w centrum miasta. Są inne rodzaje reklamy wizualnej np. spoty reklamowe Lublin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości