Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atrakcje weselne
#1
Wielu znajomych polecało mi wynajęcie fotobudki na wesele. Niby to znana i lubiana atrakcja, ale zależy mi na tym, żeby się jakoś wyróżnić i zaskoczyć gości. Fajne atrakcje znalazłem na http://www.wesele.com.pl/firmy-slubne/atrakcje-weselne i wprost nie mogę się nadziwić co niektórym pomysłom. Pytanie tylko, który byłby najlepszy?
Odpowiedz
#2
Pewnie każdy, ale to raczej wybór indywidualny
Odpowiedz
#3
Ja byłam ostatnio na weselu gdzie był magik. Na początku myślałam, że będzie to nudne, ale pokaz był bardzo fajny, a goście zachwyceniSmile
Odpowiedz
#4
Tak, to jest bardzo ciekawy pomysł na weselną atrakcję, my mieliśmy barmana i fotobudkę a wesele było w Lemanach w sali balowej Albizja, bardzo ładnej, eleganckiej, zapamiętałam też przemiłą obsługę i dobre jedzenie
Odpowiedz
#5
Partner myślał o fotobudce ale ja się uparłam że wole kamerzystę i fotografa z prawdziwego zdarzenia by miec piekne pamiątki a nie jakies male zdjatka z budki. Mieliśmy piękną salę weselną w restauracji Biały Fortepian w Kole (woj. Wielkopolskie), super wodzireja i orkiestrę i kuchnie z elementami śródziemnomorskimi. Lepszego wesela nie mogłam sobie wymarzyć
Odpowiedz
#6
Czyli wesele na wypasie jak widać. Jak to lubi i jak woli. A co do fotobudtki to tak, dla mnie ona też jest marną atrakcją.
Odpowiedz
#7
(11-12-2018, 15:49)Sonea napisał(a): Partner myślał o fotobudce ale ja się uparłam że wole kamerzystę i fotografa z prawdziwego zdarzenia by miec piekne pamiątki a nie jakies male zdjatka z budki. Mieliśmy piękną salę weselną w restauracji Biały Fortepian w Kole (woj. Wielkopolskie), super wodzireja i orkiestrę i kuchnie z elementami śródziemnomorskimi. Lepszego wesela nie mogłam sobie wymarzyć

Myślę że tak tradycyjnie najlepiej ,wszyscy prześcigamy się w pomysłach,żeby kogoś przebić,kiedyś bawili się na weselach wszyscy super .
Odpowiedz
#8
(11-15-2018, 16:30)kachna94 napisał(a):
(11-12-2018, 15:49)Sonea napisał(a): Partner myślał o fotobudce ale ja się uparłam że wole kamerzystę i fotografa z prawdziwego zdarzenia by miec piekne pamiątki a nie jakies male zdjatka z budki. Mieliśmy piękną salę weselną w restauracji Biały Fortepian w Kole (woj. Wielkopolskie), super wodzireja i orkiestrę i kuchnie z elementami śródziemnomorskimi. Lepszego wesela nie mogłam sobie wymarzyć

Myślę że tak tradycyjnie najlepiej ,wszyscy prześcigamy się w pomysłach,żeby kogoś przebić,kiedyś bawili się na weselach wszyscy super .

Dlatego zrezygnowalismy z takich atrakcji a wesele i tak bylo przepiekne Smile
Odpowiedz
#9
Dla nas taka atrakcja to zbedne koszty i niepotrzebny przepych. My robilismy wesele bardziej zgodne z naturą. Świeze powietrze, piekna pogoda, pełno kwiatów i drewnianych dodatków specjalnie zamawianych na tę okazję z tej strony https://rustykalne-wesele.pl/
Odpowiedz
#10
u nas slub w plenerze sam w sobie był fajną atrakcją Smile piekny, klimatyczny duzy ogord, miła atmosfera i przepyszne jedzenie, czego chciec wiecej Wink a to wszystko w sali weselnej Tango, pod Warszawa https://tangowesela.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości