Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atrakcje weselne
#11
Super pomysł Smile My byliśmy u znajomych teraz w Polnej Róży koło Legionowa (to okolice Warszawy) i oni tez mieli fotobudkę Smile świetnie było, wszystko tak fajnie zorganizowane, szamka przepyszna no i ta fotobudka też strzał w 10
Odpowiedz
#12
Ja też nie narzekam a salą hotelu w Klimkach koło Łukowa jestem bardzo zachwycona, jedzenie w Parisel Palace też rewelacyjne i ładnie podane, porcje takie że nie do przejedzenia po prostu.
Odpowiedz
#13
jeżeli chodzi o atrakcje weselne, to wszystko też zależy od właścicieli lokalu. Jak moja znajoma miała wesele w Lokalu Niagara w Prudniku, to własciciele ogarneli wszystko co było wymagane włącznie z dodatkowymi życzeniami, jeżeli chodziło o atrakcje. Właściciele byli mega otwarci i profesjonalni oraz cierpliwi, nie było do nich rzeczy niemożliwej do zorganizowania. Nie wiem jak dla was ale dla mnie bardzo istotne jest jak właściciele podchodzą do klienta, a tu się nie zawiodłam
Odpowiedz
#14
Byłam niedawno na pary weselach i szczerze mówiąc wszyscy mają je na swoich weselach, to staje się już nudne.
Odpowiedz
#15
Atrakcją weselną na pewno będzie dodatkowa sesja zdjęciowa dla gości. Kobiety kochają zdjęcia zwłaszcza, gdy pięknie wyglądają Smile
Odpowiedz
#16
A jeśli chodzi o miejsce? Chciałabym znaleźć duży i komfortowy hotel w Poznaniu. Co sądzicie o Andersi?
Odpowiedz
#17
(11-16-2018, 16:03)Aromatka napisał(a): Dla nas taka atrakcja to zbedne koszty i niepotrzebny przepych. My robilismy wesele bardziej zgodne z naturą.  Świeze powietrze, piekna pogoda, pełno kwiatów i drewnianych dodatków  specjalnie zamawianych na tę okazję z tej strony https://rustykalne-wesele.pl/

I na pewno było pięknie ,ludzie teraz nie wiedzą co wymyślić ,czym sąsiada przebić ,istne szaleństwo.
Odpowiedz
#18
(02-09-2018, 09:15)tigerriger napisał(a): Wielu znajomych polecało mi wynajęcie fotobudki na wesele. Niby to znana i lubiana atrakcja, ale zależy mi na tym, żeby się jakoś wyróżnić i zaskoczyć gości. Fajne atrakcje znalazłem na http://www.wesele.com.pl/firmy-slubne/atrakcje-weselne i wprost nie mogę się nadziwić co niektórym pomysłom. Pytanie tylko, który byłby najlepszy?

Trzeba dobry zespół  wynająć na wesele,i nie trzeba szukać żadnych atrakcji.
Odpowiedz
#19
Jak wesele to z pompą! Nie wiem czemu ludzie żałują sobie na taką piękna uroczystość! Żenimy się raz - góra kilka razy w życiu. Jak się bawić, to się bawić Big Grin
Odpowiedz
#20
a ja tam uważam że lepiej faktycznie zainwestować w dobrego fotografa, ale kamerzysta jest przereklamowany, a samą fotobudkę bym wzięła, wychodzą z niej naprawde fajne fotki często, a sama z nich robię zakładki więc to idelana pamiątka uważam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości