Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro czy sklep internetowy?
#41
Na allegro istnieje program ochrony konsumentów i można odzyskać swoje pieniądze
Odpowiedz
#42
Ja najczęściej korzystam z allegro, bo mam do tej strony największe zaufanie. Smile
Odpowiedz
#43
Ja lubię robić zakupy w sklepach internetowych. Jest to dla mnie bezpieczniejsze. Raz zostałem zresztą oszukany na allegro tak więc zdecydowanie mi wystarczy.
Warto jest skorzystać z porównywarki cenowej: http://www.skapiec.pl#from78859
Na Skąpcu są obecnie praktycznie wszystkie istniejące w sieci sklepy internetowe tak więc ma się dobre info o opiniach osób, które skorzystały ze sklepu a także o tym gdzie dany produkt można dostać w najtańszej cenie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#44
Od allegro najlepiej jest zaczynać, jeśli ludzie zaakceptują Twój asortyment, można próbować otwierać sklep, bo allegro co jak co ale sporo kosztuje.
Gorąco polecam Wam wszystkim polska ksiegarnia internetowa uk w której możecie zamawiać wszystkie książki dostepne w polskich księgarniach, nie ruszając się jednocześnie z UK.
Odpowiedz
#45
Ostatnio odkryłam serwis, gdzie znajdują się modne ubrania różnych marek - można je przeglądać z pozycji jednej strony, a po wejściu na konkretną ofertę zostaje się przekierowanym na stronę sklepu internetowego danej firmy. Jest to zasadniczo dość ciekawa alternatywa dla allegro, gdyż w jednym miejscu możemy przeglądać ubrania różnych firm.
Odpowiedz
#46
Zależy co chcesz kupować. Na Allegro można trafić na kogoś kto nie prześle Tobie wylicytowanego przedmiotu miałem niedawno taki przypadek. Sklep internetowy czemu nie.
Odpowiedz
#47
Zdecydowanie Allegro.pl chociaż nie zawsze.
Odpowiedz
#48
Różnie bywa. Raz bardziej opłacalne oferty znajdują się na allegro, a raz na stronach internetowych. Trzeba po prostu sprawdzać i porównywać, by nie przepłacić i nie żałować wyboru.
Odpowiedz
#49
Kajtek dobrze mówi, polać mu Smile. Porównywarki cen są doskonałym narzędziem. Robiąc w zeszłym roku remont kuchni cały sprzęt agd kupiłem w sieci i to w sklepach, o których istnieniu nie miałem pojęcia, a które znalazłem właśnie przez porównywarki.
Odpowiedz
#50
Też czasami korzystam z nich, głównie z ceneo. Aczkolwiek wydaje mi się, że Kajtkowi chodziło o bardziej mechaniczne porównywanie, choć jest to oczywiście bezsensowne, biorąc pod uwagę jakie mamy teraz dostępne narzędzia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości