Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro czy sklep internetowy?
#11
Allegro, bo łatwiej, większy wybór i wszystko jest jasne.
Odpowiedz
#12
Jak już kilka osób przede mną słusznie zauważyło, wszystko zależy od tego co się kupuje. Najlepiej przejrzeć oferty sklepów i Allegro i zobaczyć, gdzie jest taniej. Ja tak zawsze robię i dobrze na tym wychodzę. Jeżeli z kolei chcę coś sprzedać, wybieram zazwyczaj darmowe ogłoszenia, na których nie płaci się ani za wystawienie przedmiotu ani prowizji od sprzedaży. Na Allegro mnie to zawsze irytowało.
Odpowiedz
#13
zdecydowanie zalezy co... nie można tu generalizować
Ja wolę sklepy, ale na allegro też kupuje
Odpowiedz
#14
Jest jeszcze kwestia, tego, ze wiele sklepów sprzedaje tez na allegro Smile
Odpowiedz
#15
Zakupy robię najczęściej w sklepach internetowych. Głównie są to drobne rzeczy codziennego użytkowania na przykład sprzęty domowe czy ubrania.
Chociaż w ostatnim czasie odważyliśmy się razem z żoną i zamówiliśmy w sklepie: http://www.najlepszemeble.pl/ komplet mebli do salonu. Początkowo obawialiśmy się tak poważnego zamówienia online ale wszystko na szczęście było ok Wink Wysyłka bardzo szybka, dostawcy pomogli nam nawet wnieść meble do salonu.
Sam komplet zaś przedstawia się bardzo ładnie. Nawet lepiej niż na zdjęciach. Nie muszę chyba dodawać, że zapłaciłem mniej. W sieci są niezłe promocje.
Odpowiedz
#16
Allegro. Mimo wszystko jest taniej niż w klasycznych sklepach internetowych.
Banki forum - koniecznie zajrzyj. Wszyscy są mile widziani nie tylko osoby związane na co dzień z bankowością.
Odpowiedz
#17
Ja czasem kupuje na allegro, czasem w sklepach internetowych. Na allegro to głównie rzeczy używane z licytacji, nowe natomiast kupuję w sklepach internetowych, korzystając głównie z porównywarek cen. Mój ostatni zakup olej samochodowy - sklep motointegrator.pl.
Odpowiedz
#18
Dokładnie tak, wszystko zależy od tego, co kupujemy.
Zdarza mi się kupować i na aukcjach i w sklepach.
W sklepach głównie większe, droższe rzeczy. Mój ostatni taki zakup to glebogryzarka z tego sklepu: http://ogrodosfera.pl/glebogryzarki. Jako że to nie jest tania rzecz wolałam nie ryzykować, kupując na aukcji u nieznanego sprzedawcy.
Odpowiedz
#19
Ja wole sklepy internetowe
Jaki outsourcing it wybrać?
Odpowiedz
#20
Jeśli chodzi o używane rzeczy to kupuję na allegro. Czasem można trafić coś ciekawego na rynku wtórnym, np. sprzęt typu aparat, kamera. Natomiast nowe rzeczy, np. ciuchy czy buty kupuję w sklepach internetowych, na allegro jest zbyt wiele podróbek. Ostatnie zakupy jakie robiłem były w stendi.pl, kupiłem japonki NIKE, kategoria klapki męskie gdyby kogoś interesowało. Moim zdaniem markowe obuwie czy odzież warto kupować w sprawdzonych sklepach internetowych, a nie na allegro. Poza tym na allegro coraz częściej bywają kłopoty z nieuczciwymi sprzedawcami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości