Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro czy sklep internetowy?
#71
ja wolę sklep internetowy. Ost miałam kupić laptop ale na electro.pl miałam już darmową wysyłkę, gwarancję itp. Ja wole sklepy ( oczywiście takie znane, nie jakieś nowinki) bo jakoś im ufam bardziej Wink
Odpowiedz
#72
wszystko zależy co chcesz kupić. Ja np mam sprawdzonych kilka miejsc i nie zamówiłabym gdzie indziej ich. Chocby moje ukochane świeczki z http://zapachdomu.pl/ uwielbiam je szalenie i kupuję tylko w konkretnym sklepie. Tak samo mam z bielizną ;Wink to co sprawdzone mam to kupuję z pewnego źródła Wink
Odpowiedz
#73
Też wolę zamawiać w sklepach internetowych. Na allegro już bardzo rzadko wchodzę. Od jakiegoś czasu ten portal nie ma za wiele do zaproponowania.
Odpowiedz
#74
To i to. Rozreklamowanie i pozycjonowanie sklepu internetowego trwa długo. Dlatego nie ograniczajmy się tylko do niego i spróbujmy zarabiać także na allegro. Jeżeli masz dużo przedmiotów to warto korzystać z masowych edytorów aukcji. Ja mam sklep z akcesoriami GSM i długo szukałem jakiegoś odpowiedniego narzędzia. W końcu znajomy polecił mi https://sellia.pl i tam już zostałem. Jeszcze jedna ważna wskazówka. Wystawiając aukcje na allegro nie zapominaj o linkach do swojej strony. Dzięki temu można zdobyć kilka mocnych odnośników!
Odpowiedz
#75
W sumie najczęściej jednak korzystam z allegro Smile
Odpowiedz
#76
A ja już od dawna odeszłem od kupowania na allegro. Za dużo tych zmian u nich. To już nie jest te same allegro co wcześniej.
Odpowiedz
#77
JA również dużo korzystam z allegro, to chyba najlepsze Smile
Odpowiedz
#78
Częściej chyba korzystam z allegro Wink
Mango Afrykańskie - czy działa
Odpowiedz
#79
oczywiście,że allegro, uwielbiam allegro Smile
Odpowiedz
#80
Teraz już coraz więcej osób szuka sklepów internetowych, allegro już tak popularne nie jest. Jednak przy sklepie internetowych trzeba się napracować i zdobyć zaufanie klientów.
Elektrohobel shop




Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości