Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro czy sklep internetowy?
#1
Witam
co bardziej polecacie? Kupować na allegro czy może w jakimś innym sklepie internetowym? Gdzie się bardziej opłaci?
_________________________
Zobacz mega profesjonalny tuning dla każdego.
Pozdrawiam, karski1
Zapraszam na mojego Pinteresta!
https://pl.pinterest.com/hist_pl_yt
Odpowiedz
#2
Wszystko zależy od tego co chcesz kupić. Na pewno warto zacząć od Allegro i przynajmniej sprawdzić tam ceny.
Tu znajdziesz popularną pożyczkę prywatną pod zastaw.
Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o sklepy internetowe to ceny można łatwo sprawdzać w porównywarkach, będziesz mniej więcej wiedział co ile kosztuje
Odpowiedz
#4
Ja częściej jednak korzystam z allegro Wink więcej promocji.
_____________________________
Apartamenty Kołobrzeg
Odpowiedz
#5
Jak mam wydać więcej kasy - np na jakiś markowy zegarek męski (przykład), pralkę ito to wolę zdecydowanie sklepy internetowe - i to te lepsze,
a jak jakas pierdoła do 50 zł, to wtedy allegro - bo mniejsze ryzyko, że sie natnę na kanciarza.
Takie w każdym razie moje osobiste zdanie
Odpowiedz
#6
Ciężko powiedzieć ale raczej allegro z tego powodu że zakupy tam są ubezpieczone. Więc jak coś nie przyjdzie to zwracają kasiorkę.



____________________
fuzje i przejęcia - znamy się na tym
Odpowiedz
#7
a myslicie ze kazdy sklep internetowy (np ubrania) powinien tez sprzedawac na allrgro? zbieram opinie ludzi, bo w suime padla propozycja ze strony firmy, ktora robi moj sklep, zeby zrobic taka integracje,. wczesniej o tym w ogole nie myslalam, a teraz zaczynam sie zastanawiac,czy to nie jest dobry pomysl. na poczatku nie bedzie latwo zebrac zamowienia od ludzi...
Odpowiedz
#8
Ja stawiam na allegro i czasem na tablica.pl
Odpowiedz
#9
Niby w sklepach internetowych jest taniej, ale jak doda się koszty przesyłki i ryzyko to suma sumarum wcale nie jest tak tanio.
Z tym dochodzeniem ubezpieczenia to że nie jest tak łatwo. Ktoś w ogóle próbował jak to działa w praktyce???
Odpowiedz
#10
Zalezy co kupuje, jeśli w sklepie www jest promocja, czy przesyłka darmowa, to wolę sklep, niż allegro.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości