Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adwokat
#1
Podczas swojej rozprawy rozwodowej moja koleżanka korzystała z usług Kancelarii Adwokackiej Justyny Węgrzynowicz-Cichońskiej. Nie był to dla niej najłatwiejszy okres, a sama sprawa rozwodowa była trudna. Na szczęście wsparcie jakie otrzymała podczas procesu pozwoliło jej wyjść z tego wydarzenia silniejszą, a teraz usługi tej kancelarii poleca każdemu
Odpowiedz
#2
Oj znam ten problem, sama przechodzilam przez sprawe rozwodowa i chyba tylko dzieki pomocy pani mecenas Weglowskiej z Kamienia Pomorskiego udalo mi sie przejsc przez to bez szwanku. Wszystko naprawde top, mega wsparcie i pomoc!
Odpowiedz
#3
Niestety sprawy rozwodowe są napełnione ogromną ilością emocji, dlatego warto zadbać o odpowiednią pomoc prawną.
Odpowiedz
#4
Ja kiedyś korzystałam z pomocy prawnej od kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. To kancelaria znajdująca się w Gliwicach. Jeśli szukacie kogoś z tych stron, to jak najbardziej warto się z nimi skontaktować, czy to w przypadku zwykłej konsultacji, rozwodu czy nawet sprawy karnej.
Odpowiedz
#5
Znalezienie dobrego adwokata zdecydowanie nie należy do łatwych zadań.
Odpowiedz
#6
Jeśli szukacie kancelarii we Wrocławiu, która pomoże Wam z wnioskiem o upadłość to adwokatupadlosc.com jest godna polecenia. Mój bliski znajomy korzystał z ich pomocy i doświadczenia.
Odpowiedz
#7
Ja na szczęście nie potrzebuję
Odpowiedz
#8
bez wzgledu na to w jakiej sprawie potrzebny ci adwokat patrz po opiniach w google. ja tak znalazlam Olężałka https://mecenas-lodz.com.pl/ jak potrzebowalam dobrego mecenasa w sprawie karnej
Odpowiedz
#9
Właśnie dlatego warto zawsze sięgać po jak najkorzystniejsze wsparcie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości