Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AGD do gastronomii
#1
Prowadzę małą gastronomię i ze względu na to że mam coraz więcej klientów postanowiłem dokupić trochę sprzętu. Czy waszym zdaniem przyda mi się zmywarka gastronomiczna jaka jest w ofercie na restonqouality.pl ?
Odpowiedz
#2
lejdi razem z moją najlepszą przyjaciółką prowadzimy małą knajpkę, ale pracy mamy bardzo dużo. Otworzyłyśmy miejsca przyjazne rodzinom, a w szczególności mamom z dziećmi. Mogą przyjść, zjeść, porozmawiać, a w tym czasie dzieci mają kącik zabaw. Dwa razy w tygodniu mamy zajęcia dla dzieci podzielone na grupy wiekowe. Też nam się biznes rozrasta, ale przewidziałyśmy to i od razu planując zakup sprzętu o tym pomyślałyśmy. Zmywarka właściwie była od początku punktem obowiązkowym! Całe wyposażenie udało nam się dostać w https://galeriagastro.pl/ Urządzenia mają profesjonalne i co ważne wszystko z jednego miejsca.
Odpowiedz
#3
Twoja firma, ty powinieneś wiedzieć jak ją prowadzić i co ci się przyda
Odpowiedz
#4
Wiesz, jeśli chodzi o dobry zlewozmywak to ja taki kupiłam w Multi Gastro. Ten sklep oferuje pełne wyposażenie do gastronomi, mają bardzo porządne urządzenia. Poza wspomnianym zlewozmywakiem kupiłam u nich  stół chłodniczy do pizzy - jako że przygotowuję się do otworzenia pizzerii. W tej chwili jestem przed wyborem pieca opalanego drewnem. Jest tego sporo https://multigastro.pl/piece-do-pizzy-opalane-drewnem trudno mi się zdecydować tym bardziej, że do tej pory nie miałam możliwości korzystania z tego urządzenia. Czym się kierować? Doradzicie coś?
Odpowiedz
#5
Przy prowadzeniu lokalu gastronomicznego, oprócz niezbędnego AGD, trzeba pamiętać o odpowiednim gospodarowaniu odpadami. Warto zainwestować w dobrej jakości worki foliowe, które nie rozerwą się zbyt łatwo, dzięki czemu śmieci takie jak resztki żywności niczego nam nie zabrudzą.
Odpowiedz
#6
na zmywarkach sie nie znam ale polecam ci z calego serca wyciskarkę wolnoobrotową Midea do soków sorbetow musów czy lodów. super sprawa, latwa obsluga i szybkie mycie a kto przeciez nie lubi zdrowych swiezych owocow Big Grin Ja kiedys kupowalam takie soki dzieciakom jak sie gdzies wychodzilo ale ostatecznie stwierdzilam ze lepiej kupic wyciskarke i robic samemu Big Grin
Odpowiedz
#7
Zmywarka z pewnością się przyda, zaoszczędzi Wam sporo pracy. Przy prowadzeniu gastronomii i tak trzeba troszczyć się o wiele spraw - od odpowiednią obsługę klienta do dobrej jakości składników, z których przygotowywane są potrawy. Warto też zainwestować w dobry sprzęt chłodniczy, który pomoże utrzymać wszystkie produkty w świeżości.
Odpowiedz
#8
Tak potwierdzam,  zmywarka gastronomiczna to sprzęt niezbędny w dzisiejszych czasach. Oczywiście taka zmywarka posiadam również wyparzarkę ,czyli prowadzać lokal gastronomiczny jest to sprzęt niezbędny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości