Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może zielona kawa?
#1
Co wiesz o zielonej kawie i jej zastosowaniu oraz właściwościach? Jeżeli niewielie, to zapraszamy na naszego bloga, w którym zielona kawa jest jego głównym tematem. Dowiesz się, jak działa na nasz organizm oraz jakie korzyści przynosi przy jej codziennym spozywaniu. 

blog: http://nutrina.pl/blog/2015/07/ile-wynos...-kawy.html
Odpowiedz
#2
Ja piję od kilu miesięcy i rewelacja! na początku trzeba się przestawić ale potem ekstra Smile
Odpowiedz
#3
Nie poddane procesowi palenia ziarna kawowe, dają napój, który ma jaśniejszą barwę, nieco słabszy - kwaskowaty smak i mniej intensywny aromat od małej czarnej. W zamian za to posiada właściwości zdrowotne, których pozbawiona jest kawa palona. Zielona kawa nie traci jednak najcenniejszej właściwości kawy czarnej, jaką jest pobudzający wpływ na ciało i umysł. Kawa zielona zawiera również kwas kawowy, który wspomaga wydalanie żółci z organizmu, działa przeciwzapalnie i ogranicza odkładanie się złogów w naczyniach krwionośnych.
Odpowiedz
#4
Tak. Słyszałam o właściwościach zielone  kawy choć nigdy jej nie próbowałam. Generalnie coraz bardziej jestem skuszona aby ja kupić. Ma naprawdę lepsze właściwości niż zwykła czarna kaw bądź z mlekiem. Może faktycznie warto spróbować. Także mój kolejny zakup to ta kawa.
Odpowiedz
#5
słyszałem że jest dobra ta kawa , ma właściwości odchudzające i do tego jest zdrowa, jak dla mnie naprawdę bardzo dobra sprawa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości