Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 and 1 - kolejny test kreatora stron
#1
Postanowiłem dzisiaj zrobić test kolejnego kreatora stron: 1 and 1 My Website. Ktoś z Was tego używał? O firmie krążą bardzo złe opinie. Ja nie mam o nich zdania jako użytkownik, zanalizowałem tylko ofertę, a i tat wyszło 7 stron Worda Smile

Co myślicie o tym?
Odpowiedz
#2
Bardzo mnie cieszy ta firma. Mam kilku klientów, którzy skusili się w Niemczech na zakup serwera, domeny no i wykreowanie stronki u nich. Dla obytego i świadomego nowinek technicznych faceta po 40 było to nie do przejścia (próba generowania ok 12.2011).
Odpowiedz
#3
No to mnie zaskoczyłeś Smile Nie sądziłem, że jest aż tak źle. Wydawało mi się, że kreator całkiem niezły. Fakt, miał kilka niewygodnych rozwiązań i sam musiałem szukać, ale ogólnie myślałem, że nieźle działa.

Ma ktoś jeszcze jakie doświadczenia w tym temacie?
Odpowiedz
#4
Nigdy nie korzystałem z tej firmy, ale jeśli chodzi o kreator stron www używałem tego kreatora http://www.nazwa.pl/strony-www/kreator-www
Jak się zarejestruje domenę z rozszerzeniem PL w firmie nazwa to jest za darmo prosty kreator. Wystarczy na prostą stronę. Za bardziej rozbudowaną wersję trzeba zapłacić kilkanaście złotych. Jest prosty w obsłudze, tak więc to dobra opcja dla osób, które nie potrzebują rozbudowanego CMS'a a chcą mieć ładnie wyglądającą stronę www.
Odpowiedz
#5
Ja widzialem wlasnie kiedys ich reklame w TV i przyznam, ze zrobila na mnie wrazenie. Jakos mialem to kiedys sprawdzic, ale zapomnialem...potestuje sobie to w wolnej chwili.
Profesjonalna naprawa laptopów Kraków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości