FORUM reklamowe - FORUM z linkami
Joomla - Wersja do druku

+- FORUM reklamowe - FORUM z linkami (https://forumreklamowe.com)
+-- Dział: Porady dla webmasterów (https://forumreklamowe.com/Forum-Porady-dla-webmaster%C3%B3w)
+--- Dział: CMS (https://forumreklamowe.com/Forum-CMS)
+--- Wątek: Joomla (/Thread-Joomla)

Strony: 1 2


Joomla - ccihyy - 04-30-2011

Jak wam się podoba ten skrypt, bo jak dla mnie zasługuje na miano najlepszego pod wszelkiego rodzaju portale.
Dużo modyfikacji i dobry support. Super style i łatwe do edycji. Co prawda dla laika panel admina będzie trudny do opanowania ale warto się natrudzić. Teraz wyszła wersja 1.6 która moim zdaniem jest o wiele lepsza od 1.5. No i najważniejsze - darmowe!


RE: Joomla - Obcy - 04-30-2011

Zgadzam się w 100%, do Joomli można znaleźć dosłownie każdy dodatek. Panel admina rzeczywiście jest zakręcony na początku, ale z czasem da się to opanować. Jedyne z czym mam jeszcze problemy to kodowanie szablonów pod ten CMS, ale powoli łapię


RE: Joomla - Kamix - 05-01-2011

Joomla to dla mnie troszkę lipka. . .
Bardziej bym się zakręcił przy PHP-Fusion, łatwiejszy w obsłudze nawet większość laików ogarnie panel admina, i co więcej bardzo aktywny i gotowy do niesienia pomocy support.

Oczywiście PHP-Fusion również jest darmowym skryptem Wink

A wracając do joomli w skali od 1 do 10 daje jej: 4


RE: Joomla - ccihyy - 05-01-2011

Nie obraź się ale PHP-Fusion jest do du*y, brak wielu fukcji które są przydatne gdy robi się duży portal, albo bedzie w nim dużo artykułów nie ma. Style mi się nie podobają w nim w ogóle. Od Joomli różni się też menu, co chyba jest najważniejsze na stronie. No ale jak powiedziałeś dla laików jest bardzo prosty. Jeśli chodzi o Support php-fusion nie podoba mi się, bo są niemili.


RE: Joomla - Kamix - 05-01-2011

Co prawda to prawda, że Ci ludzie z supportu są nie mili.
I jeśli takie mieli chęci od chwili stworzenia strony by pomagać ludziom w taki sposób, to lepiej by sobie to odpuścili bo ta ich pomoc jest śmieszna.

Prócz dawania warnów i gadania że był temat to zero pomocy.
Sory, ale nawet jak już po raz dziesiąty ktoś zaczyna ten sam wątek to można dać mu ostrzeżenie na PW, ale też w jakiś sposób pomóc.



RE: Joomla - Koobe - 09-08-2011

Php Fusion to przeżytek stosowany z 8 lat temu.
Nie ma chyba skryptu bardziej podatnego na ataki, ja mimo zabezpieczeń miałem co 2 dni złośliwy kod <iframe> do czyszczenia + blokowanie strony przez Google z tego powodu.
Grafika w nim też nie należy do najładniejszych, chyba że mamy do dyspozycji na prawdę dobrego grafika.
Nie polecam, lepiej wybrać Joomlę lub chociażby Wordpress.


RE: Joomla - Ibanez - 09-09-2011

Dla kogoś kto latami przesiadywał na php-fusionie to nawet przesiadka na wp będzie szokiem a co dopiero mówić o Joomli. To jeden z najlepszych i najpopularniejszych systemów cms, z nieograniczonymi wręcz możliwościami adaptacji. Fakt, jest ciężka i nie zadowoli się hostem opłacanym sms'em za piątaka ale to kombajn na którym można postawić wszystko. WP też już dawno przestało być systemem typowo blogowym. Strony firmowe, portfolio, galerie, portale informacyjne i wiele wile innych zastosowań można dla worpress'a znaleźć.


RE: Joomla - Masket - 04-18-2012

Szkoda tylko, że jak developer Joomla 1.5 udostępnił nowsze wersje to nie zapewnił narzędzia do transferu. Chodzi o inną budowę rekordów w bazie danych. Jest co prawda jupgrade tool ale ma wiele wad.


RE: Joomla - mkrawczykowski - 06-13-2012

Ja cenię Joomlę dlatego, że moi klienci ją lubią i prawie nigdy nie narzekają Smile Zrobiłem im prosty instruktaż w wideo jak aktualizować stronę i super się taki duet (Joomla + filmiki) sprawdza.


RE: Joomla - lukaszenko123 - 05-15-2014

Ja jakoś do joomli nie mam zaufania.