Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ubrania dla dziewczynek
#11
Tylko jakoś strona nie działa co wy tam kupujecie jak nic się nie wyświetla
 może strony www
Odpowiedz
#12
a próbowaliście w pepco? mają tam serio świetne ciuszki nie tylko dla dziewczynek, ale generalnie dla całej rodziny ;D i do tego mega atrakcyjne ceny, jak dla mnie idelanie Wink
cats cats cats everywhere!!!!!!!!
Odpowiedz
#13
W pepco faktycznie jest sporo ubranek. Tylko bacznie patrz, z czego zostały wykonane.
Odpowiedz
#14
Lubię ten sklep, aczkolwiek uważam, że ubrania nie mają zbyt dobrej jakości. A w przypadku brań dla dzieci jakość jest najważniejsza.
Odpowiedz
#15
Myślałam, że ten sklep jest akurat ok, ale dobrze wiedzieć.
Odpowiedz
#16
Tam mają fajne rzeczy do domu i nie gorsze niż dekoracje z home and you. Ale ubranka? Nie uważam, żeby były warte zakupu, nawet za tak niską cenę.
Odpowiedz
#17
Pepcowe ubranka sa koszmarne, plastikowe i bardzo cz Esto z wadami. Dla mojej córy kupiłam tam kiedyś leginsy z jedną nogawką krótszą....Cena jest niska, ale jak mówią: tanio kupujesz dwa razy. Zdecydowanie rozsądniej poszukać czegos fajnego, a z wyprzedaży i dobrej jakości. Np. kurtka dla chłopca z wyprzedaży na domodi.pl :
[Obrazek: I250x250.jpg]

Fajna, marki Elbrus, więc bardzo bobra jako Sc, na jesienny chłody, wiatr i deszcz super.
Odpowiedz
#18
W Reserved są ładne ubranka dla dziewczynek Smile
Odpowiedz
#19
Można sprawdzić sobie też przeceny ubrań dla dzieci. Nie brakuje tam ślicznych markowych ciuszków, a wszystko to przecenione nawet do 90% Smile
Odpowiedz
#20
A czy możecie napisać mi jaki prezent dla noworodka płci damskiej sprawdzi się najlepiej? W przyszłym tygodniu idę na baby shower i kompletnie nie wiem co kupić, a zależało mi na praktycznym prezencie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości