Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rower za 10 złotych
#1
Czytałem że grupa rowerowa 3masto nawiązała kilka lat temu współpracę z przewoźnikiem promowym Stena Line w zakresie transportu zorganizowanych grup rowerowych chcących zwiedzać Szwecję. Pomysł chwycił na tyle ze teraz wybierając się na wycieczkę do Szwecji można ze sobą zabrać rower za jedyne 10 zł http://www.stenaline.pl/do-szwecji/rejsy...eden-dzien . Tym którym znudziły się wycieczki po Polsce, szukających wrażeń za granicą organizowane są wyprawy w ramach rejsów turystycznych. A jest co zwiedzać. W samej okolicy Karlskrony mamy tereny zaliczane do obszaru Natura 2000. Almo, Tromto, cmentarzysko Wikingów Hjortahammar to trasy zarówno na wycieczki rowerowe, jak i piesze. Rajd po szwedzkich trasach to przyjemność dla każdego, bez względu na wiek, kondycję i doświadczenie. Można też wybrać się na kilka dni. W regionie Blekinge znajduje się wiele zachwycających i wartych odwiedzenia miejsc. Za darmo możesz biwakować w upatrzonym miejscu. Sam wybierz, czy rozbijesz namiot nad wodą, czy w pobliżu lasu.

[Obrazek: rowerem_do_szwecji_013.jpg]
Odpowiedz
#2
Wow, super. Chętnie wybrałabym się na taką przejażdżkę Smile
Odpowiedz
#3
Brzmi to rewelacyjnie. Tylko ja bym pewnie kondycyjnie nie dała rady na takiej wycieczce...
Odpowiedz
#4
Niezła wyprawa, to trzeba przyznać!
Odpowiedz
#5
Już jadę Smile
Odpowiedz
#6
Swietna sprawa również bardzo lubię jeździć rowerami , może jak się ociepli też przejadę się w taką dłuższą wyprawę Smile
Odpowiedz
#7
Bardzo fajna sprawa też myślę zeby kupić tak rower do 15 zł i ten sie miesci w cene biore go dajta numer telefonu i wpadam po ten sprzet na wiosne na pewno sie przyda
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości