Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilkadziesiąt a z czasem i kilkaset zł/mc
#1
Nie wiem czy słyszeliście o takim serwisie jak Clixsense. Można tam zarabiać pieniądze a gdy uzbiera się co najmniej 8 $ przelać sobie na Paypal. Jeśli ktoś liczy na to że w ciągu kilku dni stanie się milionerem to niech da sobie spokój. Ja w ciągu 5 dni uzbierałem nieco ponad 5 $. Wiadomo nie jest to hajs który odmieni życie ale nie wymaga wielu poświęceń. Spędzając dziennie średnio 20-30 min na klikaniu w banerki, graniu w gry, oglądaniu wideo, instalowaniu aplikacji mobilnych i wypełnianiu ankiet można przy okazji uzbierać sobie parę groszy. Z czasem dostajemy też bonusy, procentowe premie od dziennego zarobku a także co raz więcej zleceń czyli zadań w których musimy np pogrupować strony, odpowiedzieć na pytania dotyczące m.in. alkoholi itp. Przyznam ze na początku myślałem iż to jakaś ściema ale poszperałem w necie i okazało się ze nie. Idąc tym tempem które mi obecnie towarzyszy, przez miesiąc powinienem uzbierać 120 zł w przeliczeniu z USD Smile. Szczerze polecam

P.S. Nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy, podawać nr tel ani innych takich. Serwis działa już blisko dekadę i ma kilka tys użytkowników na całym świcie. Ryzyko = 0
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości