Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urządzenie mieszkania - ile to kosztuje?
#51
ja tak samo uważam, urządzenie mieszkania, to jak nie masz dochodu minimum 10 tys na miesiąc, to przesrane, całe życie będziesz to robić
Odpowiedz
#52
Koszta zawsze są duże. Zależy czy możemy sobie to urządzanie rozłożyć w czasie i czy jesteśmy w stanie zrobić coś własnym sumptem.
Odpowiedz
#53
Nie da się ukryć wydatek jest spory, ale nie robi się tego co miesiąc i można rozłożyć w czasie, ja na początek wzięłam się za kuchnię i zamówiłam meble kuchenne pruszków , nie było drogo a meble dokładnie takie jakich potrzebowałam a mam nietypowe wnętrze
Odpowiedz
#54
Racja, wydatek spory, ale raz się wykosztuje i ma się spokój na kilka lat, chyba, że ktoś lubi zmieniać wystrój co roku, a znam takie osoby...
Odpowiedz
#55
Wszystko tak naprawdę zależy. Ja osobiście mam po swojej mamie idee wystrajania mieszkania własną ręką. Trzeba tylko dobrze wyczuć co tak naprawdę doda smaku do swoich czterech ścian i po prostu w to iść Smile mi się chociażby marzy ostatnio coś takiego: http://prolinea.eu/oferta/drzwi-szklane. Trzeba tylko dobrze szukać inspiracji. Często mi też pomagają gazety związane z urządzaniem mieszkania. Warto spróbować Smile
Hej wszystkim! Z tej strony Adam! Interesuje się marketingiem ponieważ planuje swoją własną firmę w przyszłości. Ciekawi mnie także temat jak adres wirtualny wrocław ma sporo do zaoferowania w tej kwestii. Warto próbować założyć własną firmę.
Odpowiedz
#56
Mieszkanie można urządzić bardzo niedrogo, wystarczy tylko wiedzieć, gdzie tak naprawdę szukać Wink Ja ostatnio urządzając kuchnię i przeglądając zlewozmywaki granitowe zdecydowałem się na zakup jednego firmy Grandeco. Są one solidne, wytrzymałe, a przy tym niezwykle eleganckie. Polecam je serdecznie Wink
Odpowiedz
#57
a ja Ci powiem, że uśredniony koszt urządzenia mieszkania to około 1tys zł za metr kwadratowy. Z jednej strony może się wydawać, że to dużo, ale przy obliczeniu wszystkich wydatków, taki koszt jest realny. Oczywiście, że wszystko zależy od tego, jakich materiałów użyjemy, czy skorzystamy ze specjalistów, czy większość będziemy sami robić.. Kolejna sprawa, czy zdecydujecie się na farbę czy fototapetę. Czy od razu kupować będziecie dodatki. Ja jestem miłośnikiem zamieszczania od razu dodatków. Wtedy człowiek nie czuje się jak w pustym pomieszczeniu. Znajomi chwalą sobie https://sklep.foteks.pl/obrazy-na-plotni...dalni.html .  Koszt jest niewielki, a efekt murowany!
Odpowiedz
#58
wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim 51 m2?

Po podsumowaniu kosztów wykończenia wszystkich pomieszczeń uzyskujemy kwotę 39.721 zł. Jest to realny koszt, który trzeba ponieść, aby wykończyć mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51 m2. Oczywiście jeżeli wykonamy większość prac samodzielnie i wykorzystamy tańsze materiały, łączny koszt może być nawet o połowę niższy.
Odpowiedz
#59
Na materiałach lepiej nie oszczędzać. Jak będzie trzeba remontować drugi raz, bo użyliśmy słabych jakościowo materiałów, to koszt samego remontu może znacznie w górę. Jeśli jesteś już na końcowym etapie wybierania dekoracji oraz dodatków, to tutaj masz sklep z dywanami https://www.kochamydywany.pl/dywany-dywilan
Odpowiedz
#60
Zależy głównie jaki preferujemy styl, jeśli dość oszczędny i bez jakiegoś nadmiernego szpanowania to nie wyjdzie drogo ^^.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości