Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybki kredyt - gdzie warto uczciwie?
#11
No niestety oprocentowanie jest marny, ale lepsze to niż trzymanie pieniędzy na koncie czy skarpecie Wink
Odpowiedz
#12
Jeśli już macie w planach cokolwiek zaciągnąć, to lepiej na jakąś rozbudowę lub rozwój istniejącej już firmy. Ja posłuchałam kogoś bardziej doświadczonego w tej kwestii i dopiero teraz zdecydowałam się na kredyt na budowę nowej hali magazynowej http://www.cobouw.pl/hala-magazynowa i zarazem nowej siedziby firmy.
Odpowiedz
#13
(09-18-2014, 11:17)muszka napisał(a): No niestety oprocentowanie jest marny, ale lepsze to niż trzymanie pieniędzy na koncie czy skarpecie Wink

Otóż to. Jeśli trzymamy oszczędności na koncie jest duże ryzyko, że je wydamy. Z kolei w "skarpecie" nie mamy żadnego oprocentowania.
Odpowiedz
#14
Ja nigdy nie zdecydowałbym się na chwilówkę, przy tych ich lichwiarskich stawkach.
Taki provident za pożyczenie tysiaka na 7 miesięcy, chce mieć oddane ponad 1700 (dane z ich strony).
Poznaj 40 najlepszych anime 2022 roku i pobierz PDF.
Odpowiedz
#15
To rzeczywiście sporo, prawie dwa razy tyle. Według mnie zupełnie się to nie opłaca.
Odpowiedz
#16
(09-26-2014, 07:55)Ager napisał(a): Ja nigdy nie zdecydowałbym się na chwilówkę, przy tych ich lichwiarskich stawkach.
Taki provident za pożyczenie tysiaka na 7 miesięcy, chce mieć oddane ponad 1700 (dane z ich strony).

O rany. Nie wiedziałam, że oprocentowanie jest aż takie wysokie. Nic dziwnego, że ludzie po wzięciu pożyczki popadają w jeszcze większe długi...
Odpowiedz
#17
Rzeczywiście, to jakieś okropne błędne koło. Dlatego właśnie wolę trzymać się od tego z daleka.
Odpowiedz
#18
Z każdej sytuacji jest wyjście, tylko trzeba to odpowiednio rozegrać. Najlepiej zobacz tutaj, jakie pożyczki najbardziej się opłacają, a czego unikać. I nie rób nic na siłę. Przemyśl decyzję kilka razy.
Odpowiedz
#19
Ja wybrałem taką opcję, jak pożyczka pod zastaw bo sobie pomyślałem, dlaczego mam nie potraktować swoich przedmiotów, które w chwili obecnej nie są mi aż tak potrzebne, jak ruchomego majątku? Zamiast załatwiać stosy świadczeń i siedzieć jak na szpilkach podczas weryfikacji i oczekiwania na odpowiedź, tutaj po prostu podpisuję umowę, przedstawiam przedmiot, jaki chcę zastawić, wybieram liczbę rat i to już w zasadzie wszystko.
Odpowiedz
#20
Musisz mieć świadomosć, że oprocentowanie takiego kredytu jest znacznie wyższe niż takiego standardowego. Najlepiej jest brać kredyt z dużych firm, bo wtedy jest mniejsza szansa, że ktoś Cię oszuka. Zobacz sobie ten ranking http://www.finmarket.pl/finanse/szybkie-pozyczki może Ci pomoże wybrać najlepszą pożyczkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości