Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suski Blog Rowerowy - blog o rowerach.
#1
Suski Blog Rowerowy to blog prowadzony z pasją, który powstał 19 czerwca tego roku pod nazwą "Rowerem po Małopolsce". 
Potem, we wrześniu okazało się, że istnieje już strona o takiej nazwie i to od kilku lat, a jej właściciel poprosił abym zmienił nazwę swojego bloga - zgodziłem się i od wtedy blog nazywa się Suski Blog Rowerowy, jako że sam pochodzę właśnie z Suchej Besk. 
(woj. małopolskie). 
Moja pasja związana z rowerami rozpoczęła się właściwie 10 lat temu, kiedy to wygrałem swoje pierwsze zawody, jako 5-letnie dziecko. 
Potem moje życie nie chciało najwyraźniej mieć nic wspólnego z rowerem, a los próbował zniechęcić poprzez wypadek, któremu uległem w roku 2009 - był to wypadek na rowerze.
Pasja była silniejsza i nie zniechęciłem się ani trochę. Byłem jeszcze bardziej zmotywowany, choć czułem że znowu może mi się coś takiego przytrafić. Teraz, kiedy jestem już 6 lat po wypadku nie boję się niczego - stawiam sobie wysoko cele, jeżdżę na rowerze w długie trasy i ciężko jest znaleźć coś co sprawi mi ból - a na pewno nie będzie on większy niż 6 lat temu...
Jest to historia prawdziwa, a nie żadna zmyślona bajka i tak też piszę swój blog, który znajdziecie pod adresem http://www.suski-br.blogspot.com/.

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości