Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower a jesień
#1
Co radzicie robić w okresie jesiennym kiedy to wyraźnie widać że to nie pora na ten akurat sport ? Big Grin
Odpowiedz
#2
Sporty na halach ? PRzecież jest tego od groma, tenis stołowy, tenis ziemny, badminton, squash itd.
Odpowiedz
#3
Ja wiem czy nie pora? Ja widuje ludzi, którzy jeżdżą rowerem nawet zimą. Wiadomo, że nie ma takiego komfortu wówczas, ale nic nie stoi na przeszkodzie przynajmniej spróbować. Ja jesienią lubię kupić sobie karnet na siłownię albo na basen.
Odpowiedz
#4
Więcej ćwiczę w domu albo w siłowni. Ale z drugiej strony jeśli człowiek dobrze się ubierze to na dworze też da się całkiem przyjemnie ćwiczyćSmile
Microsoft dynamics ax dla Twojej firmy
Odpowiedz
#5
Czy zdarzyło Wam się, że pomimo regularnych treningów zaczynają Was boleć mięśnie? Mi się to zdarza co kilka miesięcy. Nie wiem od czego to jest zależne. Raczej nic nie zmienia się w mojej diecie, ani w aktywności fizycznej. Nie ukrywam, że przy takim bólu, trudno mi utrzymać regularność i intensywność treningów. Ktoś polecił mi taki olejek: http://biowitalni.pl/sport/434-olejek-ma...100ml.html. Czy ktoś go zna i może stosował? Myślicie, że pomoże?
Odpowiedz
#6
A dlaczego jesień miałoby nie być porą dla rowerów? Jak dla mnie to wręcz przeciwnie, jesień sprzyja jeżdżeniu i aktywności Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości