Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent dla niego
#1
Hej. Nie wiem dlaczego to co roku coraz trudniejsze. Jak zwykle mam problem z kupieniem prezentu dla mojego chlopaka. Generalnie scenariusz jest taki, że czegokolwiek bym mu nie kupila, to i tak mu sie podoba, (czasami pewnie swietnie udaje) ale w tym roku przyjelam za punkt honoru, zeby rzeczywiscie trafic w jego gusta. Myslalam o bizuterii, bo zadnej nie nosi. Na przyklad jakis zloty lancuszek. Myslicie, ze to dobry pomysl na prezent dla niego? Czy faceci teraz chetniej nosza na przyklad zegarki?
Odpowiedz
#2
Najlepiej kup mu coś do remontowania. Ja jak dostałem wkrętarkę to byłem zadowolony.
Odpowiedz
#3
Teraz bardzo modny jest tunel aerodynamiczny. Można w ramach prezentu opłacić coś takiego.
Odpowiedz
#4
Czasami warto jednak postawić na jakąś niespodziankę. A taki karnet na jakieś ekstremalne zajęcia to bardzo dobry pomysł.
Odpowiedz
#5
Może na przykład na quady? Smile
Odpowiedz
#6
Ja tradycyjnie postawiłabym na jakąś książkę lub typowo męski gadżet typu krawat.
Odpowiedz
#7
krawat mysle ze bardzo spoko Wink
Odpowiedz
#8
(03-30-2016, 10:47)DawidPotul napisał(a): Najlepiej kup mu coś do remontowania. Ja jak dostałem wkrętarkę to byłem zadowolony.

Jeśli potrzebuje taki prezent, to czemu nie. Taką wkrętarkę można spokojnie kupić do 200 zl http://www.praktycznydom.com.pl/jaka-wkr...ch-modeli/
Odpowiedz
#9
Uważam, że łańcuszki to faceci teraz rzadko noszą ale zegarki jak najbardziej Big Grin
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#10
Jeżeli lubi biżuterię to łańcuszek pewnie mu się spodoba Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości