Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska- Niemcy 2:2...
#1
Oglądaliście? Jak wrażenia?
Remis to dobry wynik ale strata w ostatniej sekundzie boli...

Kto nie oglądał, bramki do zobaczenia tutaj:
Polska-Niemcy

Historyczne zwycięstwo było o krok, ale Niemcy pokazali co znaczy grać do końca.

Zapraszam do wypowiedzi.
Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Google i Yahoo.
Odpowiedz
#2
oglądałam, wrażenie, małe zawiedzenie, myślę że, mogliśmy wygrać z Niemcami, ot pech i tyle, w 90 minucie prowadziliśmy 2:1 po strzale karnym Błaszczykowskiego..no i na sam koniec musiał Cacau wyrównać, no pech...o mało brakowalo abyśmy odnieśli historyczne zwycięstwo, nigdy nie wygraliśmy ale były remisy, remis to zbyt mało, gdybyśmy chociaż raz wygrali to byśmy utarli noska Niemcom, liczę że doczekam się chwili kiedy nasi pokonają Niemiecką drużynę .. nooooo a teraz czeka nas w sobotę walka Adamek vs Kliczko Smile) .. trzymam kciuki i mam nadzieję że, Adamek wygra, pomimo że, walka może być nie łatwa ..
Odpowiedz
#3
uznajmy to jako zapowiedź przed Euro 2012.
Może pokonamy ich w decydujących momentach? Teraz ambicji nie zabrakło, jednak trema była duża.
Wierzę w naszych po tym co pokazali, że na Euro są w stanie wygrać z każdym.
Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Google i Yahoo.
Odpowiedz
#4
...nie zauważyłęś, że nasi mają słaby kontakt ze sobą? za mało ćwiczyli razem jako reprezentacja, i według mnie to było powodem że wyszedł remis...można wierzyć i ja wierzę że, odniosą jakieś zwycięstwa ale z drugiej strony jestem realistką i nie wróżę naszym kokosów na Euro .. muszą się zgrać ze sobą jako drużyna,nie są zgrani, inaczej będą błędy ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości