Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka ratalna BEZ BIK
#1
Jak myślicie planuje wyjazd w Polskie góry i szukam dobrego alternatywnego kredytu, nie myślę o ofercie chwilówek bo mają za dużo oprocentowanie, bardziej coś takiego jak kredyt ratalny by mnie interesowało. Czy myślicie że opcja kredyt na dowód bez zaświadczeń jest dobra opcją kredytu ? Widziałam opinie w internecie że nie mają żadnych ukrytych kosztów, kalkulator zdolności kredytowej, pożyczka ratalna świetne podejście do klienta, bardzo miła obsługa i oprocentowanie o niebo mniejsze niż w chwilówkach! Warto wypróbować taki kredyt ?
Odpowiedz
#2
Coś tu nie gra. Najlepiej spytać w siedzibie placówki o szczegóły umowy
Odpowiedz
#3
No a znasz jakieś inne kredyty niż ratalne? Płacisz ratę i tyle. Jeżeli jednak wiesz, że dostaniesz pieniądze, które mógłbyś przeznaczyć na spłatę to jak najbardziej można się w chwilówki bawić. Wiadomo, jak czasem braknie do wypłaty trochę grosza to większość z nas właśnie w ten sposób się ratuje. Firm od pożyczek jest sporo, zobacz chociażby na https://concash.pl/ - przejrzyste warunki i nie ma ukrytych kosztów.
Odpowiedz
#4
Najlepiej to dobrze przemyśleć żeby potem nie żałować wyboru. Wziąć sobie wszystkie za i przeciw i to jakoś sensownie skonfrontować Smile. A jeszcze lepiej wspomóc wybór jakimiś bardziej specjalistycznymi źródłami niż forum internetowe ^^.
Odpowiedz
#5
Każda forma kredytowa jest niekorzystna. Nie polecam kredytów
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem najlepsza obecnie jest pożyczka dla zadłużonych od credy. Dzięki niej możemy szybko spłacić poprzednie długi, a potem na spokojnie spłacamy tę chwilówkę w najlepszym dla nas terminie. Polecam serdecznie, sam korzystam i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#7
W sumie to ciekawa opcja z ta pożyczką Tongue
Odpowiedz
#8
Pozabankowe pożyczki ratalne umożliwiają teraz raty nawet 3 lata.
Odpowiedz
#9
Niebawem nie będzie możliwe otrzymanie chwilówki bez bik, bo wszystkie firmy będą miały ustawowy obowiązek sprawdzania w BIK, więcej o tym na https://darmowachwilowka.pl/blog/chwilow...iemozliwe/ gdzie omówiono też inne aspekty ustawy antylichwiarskeij.
Odpowiedz
#10
Pożyczka ratalna bez BIK, czyli w jaki sposób szybko się zadłużyć Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości