Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pizza, chińszczyzna, czy jak u mamy?
#11
Gdyby mama była blisko byłoby jak u mamySmile A, że nie ma, to zazwyczaj pizza z dań ciepłych Smile
Odpowiedz
#12
najlepsze są domowe obiadki Wink
Odpowiedz
#13
Oczywiście, że jak u mamy Smile Gdybym tylko częściej bywał w domu... Niestety muszę sobie jakoś radzić, zawsze nabrać trochę jedzenia, a nawet więcej gdy wracam z domu, no a jak zabraknie to mrożonki, fasfoody itd Smile
Odpowiedz
#14
Mmmm jedzenie to mój ulubiony tematSmile wiadomo najlepiej smakuje u mamySmile ale samemu też trzeba sobie w kuchni radzić. Pizza domowej roboty, spaghetti, pierogi... mniamBig Grin
Tivoli Storage Manager - profesjonalny system backup
Odpowiedz
#15
Uwielbiam sushi! Dzięki za linka!
Odpowiedz
#16
Moi znajomi, którzy mieszkają w Warszawie też uwielbiają sushi. W wolnej chwili podrzucę im tego linka.
Odpowiedz
#17
Wydaje mi się, że zawsze lepiej smakuje, jak ktoś nam coś przyrządzi. Mama, babcia ewentualnie samemu coś można zrobić. Łatwiej wtedy doprawić pod swoje kubki smakowe. W kuchni radzę sobie z naleśnikami, pierogami czy daniami z makaronów. Gorzej wychodzi mi przyrządzanie mięsa. Jeżeli zdarzy mi się coś zamówić to pizze.
Odpowiedz
#18
To prawda. Jak ktoś inny przyrządzi - zawsze smakuje.
Odpowiedz
#19
Najczęściej pizzę, aczkolwiek lubie jakieś chińskie danie czasem zjeść, ryż, makaron z jakimiś warzywami, grzybami mun i koniecznie z sosem słodko-kwaśnym, ale to wszystko i tak nie przebije domowych obiadków Big Grin
Odpowiedz
#20
Mam w planach wybrać się do azjatyckiej knajpki na phad tai. Nie jadłam jeszcze tego nigdy, mam nadzieję, że będzie mi smakowało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości