Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pizza, chińszczyzna, czy jak u mamy?
#21
Też nigdy czegoś takiego nie jadłam i nawet dokładnie nie wiem, co to jest, ale bardzo lubię dobre azjatyckie jedzenie.
Odpowiedz
#22
Ogólnie jest to makaron z kurczakiem smażony z różnymi dodatkami na woku. Niby proste danie, ale bardzo aromatyczne i zaskakujące w smaku.
Odpowiedz
#23
Szkoda że w pracy nie ma dłuższej przerwy na obiad bo można by sobie na szybko coś fajnego upichcić Smile Osobiście jeśli coś zamawiam w pracy to placki po węgiersku
Odpowiedz
#24
U mnie jest tak, że oboje z narzeczonym jakoś nie przepadamy za chińszczyzną... Zdarza się nam zjeść pizzę, ale rzadziej zamawiamy ją z pizzerii - częściej robimy wszystko wedle własnego uznania w domu Wink Ja zagniatam ciasto, a mój narzeczony zajmuje się dodatkami Wink Przynajmniej mamy pewność, że wszystkie składniki w pizzy są świeżutkie Wink Poza tym uważamy, że domowa pizza jest najlepsza, a inne się do niej chowają Tongue U mamy też często jemy, bo wiadomo, że nie ma to jak pyszne, mamusine jedzonko! Big Grin
Odpowiedz
#25
Zdecydowanie jak u mamy Smile. Choć od czasu do czasu lubię wybrać do hinduskiej restauracji, ten klimat bardzo mi pasuje.
Odpowiedz
#26
Domowe jedzenie jest najlepsze Smile ewentualnie kuchnia meksykańska.
Odpowiedz
#27
Zdecydowanie! Choć przyznam szczerze, że zdarza mi się jeść niezdrowe żarcie
Odpowiedz
#28
jedzenie "jak u mamy" odkąd z nią już nie mieszkam brakuje mi tego jedzenia.. ja często sobie za to w domu robię kanapki z serem Hochland https://zolte.hochland.pl/ i tez jest pysznie Smile
Odpowiedz
#29
Oczywiście, że pizzę! To moje ulubione danie. Próbowałem je nawet kilka razy samemu wykonać w domu. Jednakże nie posiadam odpowiedniego pieca, więc to nie było to samo. Teraz po prostu zamawiam. Wygodnie i szybko, a do tego smacznie, czyli dokładnie tak jak lubię najbardziej. Żeby nie zostawiać wątpliwości dodam, że zamawiam z takowego https://www.pizzadominium.pl/lokale/ziel...focus-mall miejsca. Jeżeli tylko będziecie mieli okazję, to polecam skosztować pizzy od nich. Smacznego życzę i pozdrawiamSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości