Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pizza, chińszczyzna, czy jak u mamy?
#1
Jakie jedzenie najczęściej wybieracie i co lubicie zamawiać w sieci?
U nas w firmie wygrała pizza zdecydowanie, ale wiem, że dział obok to wytypował pierożki jak u mamy i inne takie.
A wy? CO wam smakuje najbardziej?

P.S Przy okazji pozwolę sobie polecić stronę gdzie można zamawiac jedzenie z różnych tam sobie wybranych restauracji : http://www.skubacz.pl/ ->podgląd opinii innych klientów, możliwość zapłacenia gotówką lub przez Internet ->brak konieczności rejestracji, zakładania konta itd itd.
Odpowiedz
#2
Często zamawiam pizze, ale tak szczerze mówiąc już mi się przejadał i tearz mam ochotę na takie domowe jedzonko jak u mamy właśnie.
Odpowiedz
#3
Każda z tych opcji jest bardzo dobra, więc zależy po prostu na co mam ochotę. Dziś akurat nie pogardziłabym chińszczyzną Smile
Odpowiedz
#4
a ja wrzucam naleśnikiSmile mniam
Odpowiedz
#5
A mnie już pizza się przejadła. Wpadłam na pomysł szybkiego zrobienia pierożków leniwych , czy jak kto woli kluseczków leniwych, nazywanych leniwymi pewnie z powodu łatwości przyrządzenia.

[Obrazek: MG_3311.jpg]
Odpowiedz
#6
Chińszczyzna czyli co konkretnie? Smile Sushi?
Odpowiedz
#7
Sushi to nie chińszczyzna, to japońskie danie Wink
Odpowiedz
#8
Pierożki wyglądają świetnie Smile Jak już przez Internet to tylko pizze zamawialiśmy do tej pory.
Czy wykorzystujesz folię Aluthermo w Twoim wyjątkowym budynku pasywnym?
Odpowiedz
#9
Pierożki rzeczywiście cudne. Aż zaburczało mi w brzuchu Wink
Odpowiedz
#10
Wolę jak u mamy Smile Zawsze pysznie, smacznie i tak jak lubię. Pierożki mamusi... mmmm pycha Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości