Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odmładzanie skóry
#1
Zastanawialiście się kiedyś w jaki sposób można odmłodzić skórę? Jak pozbyć się zmarszczek, rozstępów, rozszerzonych porów? Mi z pomocą przyszedł dr Tarkiewicz, specjalista  godny polecenia i jego zabiegi usuwanie zmarszczek lublin.
Odpowiedz
#2
Może jakiś krem z rossmana. Nivea ma coś w nowej linii
Odpowiedz
#3
Maseczka odmładzająca Maseczki są naszym sprzymierzeńcem w domowym sposobie na młodszą skórę. Maseczka wygładzająca może zawierać złoto, cytrusy lub torf. Zależnie od wybranego składnika uzyskamy efekty, na których najbardziej nam zależy – napięcie, odświeżenie lub oczyszczenie. Podobnie działają peelingi. Peelingi są wspaniałe w zatrzymywaniu zmarszczek, bo po pierwsze pobudzają podskórne krążenie, rozpuszczają martwy naskórek, a dzięki aktywnym składnikom pomagają uporać się z oznakami starzenia. Peelingi możesz zrobić samodzielnie na bazie cukru lub soli w połączeniu z oliwą. Połączenie działania peelingu z maseczką sprawi, że nasza skóra będzie wyglądała na wypoczętą i zadbaną.
Odpowiedz
#4
Z znacie może jakieś strony i portale lub blogi które by w jakiś konkretny sposób robiły jakiś spis/opis wszystkiego z tej tematyki ? Najlepiej jeszcze żeby robił to ktoś kto zna temat. Bo czasem właśnie nie wiadomo co wybrać a wystarczyłoby mieć coś takiego pod ręką.
Odpowiedz
#5
Ja polecam jakieś zabiegi w salonach kosmetycznych.
Odpowiedz
#6
Ja słyszałam sporo dobrego jeśli chodzi o fale radiowe z laserem stosowane na twarz. Znalazłam taki zabieg w ofercie salonu kosmetycznego https://syrenka-torun.pl/ Mają całkiem rozsądne ceny, więc możliwe że zdecyduje się na skorzystanie z ich usług. Czy ktoś z Was wykonuje regularnie jakieś zabiegi na twarz? Jestem ciekawa opinii i efektów - dajcie koniecznie znać!
Odpowiedz
#7
a bielende znasz? super kosmetyki, wiele nowoczesnych kosmetykow dobrego skladu, blue matcha super seria
Odpowiedz
#8
Dziewczyny, kosmetyki to nie wszystko Wink Ja odkąd zaczęłam suplementować colagen do picia to dopiero zauważyłam wyraźną zmianę! Polecam bo działa nie tylko na skórę, ale także na włosy i paznokcie.
Odpowiedz
#9
ja polecam ujedrniajacy i nawilzajacy olejek busajna ze strony pachnaca kraina
Odpowiedz
#10
Kosmetyki trzeba dopasować do potrzeb i rodzaju swojej skóry. Nawilżenie jej zaczyna się już w domu i konieczne jest dobranie jak najbardziej naturalnych kosmetyków. Wiele z nich kupimy w sieci https://louma.pl Na pewno warto czytać skład kosmetyków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości