Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze tabletki na odchudzanie
#1
Chciałabym polecić najlepsze tabletki na odchudzanie, które są obecnie numerem jeden w wielu rankingach suplementów diety. Te [/url][url=http://xxl-odchudzanie.eu]tabletki na odchudzanie poleciła mi moja koleżanka a na internecie mają mnóstwo pozytywnych opinii...
Odpowiedz
#2
nie ma czegoś takiego jak tabletki na odchudzanie... to tylko chwyt marketingowy Wink
Odpowiedz
#3
nie ma czegoś takiego, jak - tabletki na odchudzanie, weź się lepiej za siebie, a nie trać czasu na takie dziadostwo... Sad
Odpowiedz
#4
No tak, teraz tabletki są na wszystko:-) Najczęściej to jakieś dziadostwo z nie wiadomo jakim składem. Jeśli komuś zależy na odchudzaniu to idzie do dietetyka albo zabiera się za jakąś aktywność fizyczną a nie łyka tabletki.
Odpowiedz
#5
Najlepsze na odchudzanie to jest odpowiednia dieta i ćwiczenia. Żadne tabletki nie pozwolą ci schudnąć jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych i nie zaczniesz ćwiczyć.
Odpowiedz
#6
Dokładnie Żabka mała Wink trzeba sie napocoć zeby schudnąć. Samymi tabletkami nic sie nie zdziała.
Odpowiedz
#7
nie bierzcie żadnych tabletek na odchudzanie, tylko zmieńcie swój styl życia.. tabletki to sama chemia
Odpowiedz
#8
Ja nie stosowałabym tego typu tabletek.. obawiam się, że one mogą zrobić więcej złego dla organizmu niż dobrego.
Odpowiedz
#9
Najlepszy jest ruch i zdrowa dieta.
Odpowiedz
#10
Takie tabletki to syf! Deficyt kaloryczny, ćwiczenia i waga pięknie zleci. A jak to nie działa to solidne badania, żeby odkryć przyczynę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości