Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motywacja pracowników
#11
Metod jest kilka. Oczywiście finansowe sprawy są jak najbardziej na topie, natomiast jest jeszcze pozafinansowa motywacja pracowników. U nas w biurze są dostarczane na przykład owocowe pudełka, soki z naturalnych jabłek. Można z tego dowolnie korzystać. To też moim zdaniem bardzo fajna sprawa.
Odpowiedz
#12
To faktycznie fajna opcja Smile mało jest takich firm, które organizują takie produkty.
Odpowiedz
#13
każda motywacja (za wyjatkiem straszenia) jest dobra tylko wymaga ona inicjatywy pracodawcy.
Odpowiedz
#14
Strasznie w ogóle nie powinna się zaliczać do rodzaju motywacji.
Odpowiedz
#15
Wydaje mi się, że wynagrodzenie i normalne stosunki oraz atmosfera w pracy może pracownika zmotywować.
Odpowiedz
#16
U mnie dokladnie tak jak mówisz, plus wyjazdy i bony różne.
Odpowiedz
#17
Mnie by zmotywował karnet do siłowni i prywatna opieka medyczna Wink
Odpowiedz
#18
Motywować pracownika można na różne sposoby, a najlepiej chyba sprawdzają się pieniądze, ale i one nie pomogą, jeżeli w firmie jest kiepska atmosfera. Można też pomyśleć o jakiś wyjazdach integracyjnych? Sam ostatnio byłam na takim wyjeździe. Team building w górach w Base Camp to była nie tylko dobra zabawa, ale szansa na polepszenie stosunków między pracownikami, wzmocnienie integracji oraz zdolności współpracy, a to przecież jest ważne w pracy, niezależnie od firmy i zajmowanego stanowiska.
Odpowiedz
#19
Najbardziej motywują pracowników nagrody pieniężne. U mnie to są jedynie częste wyjazdy integracyjne i różne bony Wink
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
#20
Wysokie zarobki są najlepszą motywacją pracowników.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości