Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motywacja pracowników
#1
Chciałam zapytać, czy u was jest praktykowana, ewentualnie jak wygląda? W naszej firmie są nagrody pieniężne, do tego zamawiane są owoce w pracy. Generalnie jest fajnie, ale jestem ciekawa, jak to u was wygląda.
Odpowiedz
#2
dobrą motywacją jest premia, impreza albo wyjazd dla pracowników.
Odpowiedz
#3
U nas w firmie organizowane są wyjazdy integracyjne oraz wspólne wyjście. Możliwe jest także dostanie premii.
Odpowiedz
#4
U mnie oprócz premii i wyjazdów są organizowane konkursy. Zwycięzca konkursu dostaje jakąś fajną nagrodę. No i dodatkową premię oczywiście. Ogólnie mamy fajnego szefa, który wprowadza atmosferę jedności i przyjaźni. Każdy z nas lubi swoją pracę, nie ma presji, nikt na nikogo nie wrzeszczy. Jesteśmy ludźmi, nie robotami, i to jest chyba najlepsza motywacja do pracy.
Odpowiedz
#5
Też fajna opcja. My na święta dostaliśmy bony do sklepu z czego byłam bardzo zadowolona.
Odpowiedz
#6
My też dostajemy zazwyczaj bony świąteczne. W ciągu roku organizowane mamy z kolei wyjazdy albo imprezy integracyjne.
Odpowiedz
#7
konkursy to też fajna sprawa, większy zapał do pracy
Odpowiedz
#8
Najlepsza motywacja według aktualnych pracodawców to zabranie premii jeśli coś poszło nie tak Smile
Odpowiedz
#9
Ja słyszałem o 2 sposobach wykorzystywanym przez pracodawce na zmotywowanie - groźba że cię zwolni, lub motywuje cię podnosząc normę
Odpowiedz
#10
takie metody są mało skuteczne, pracownik chodzi wtedy spięty i najczęściej odbija się to na efektach jego pracy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości