Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukasz grafiki do wykorzystania na stronie, blogu, kalendarzu, czymkolwiek innym?
#1
Witam, post ten kieruję do wszystkich, którzy w jakiś sposób pracują z grafiką komputerową i często potrzebują dobrych jakościowo i ciekawych zdjęć. 

Poniżej zamieszczam linki do microstock'w, ceny za poszczególne zdjęcia są różne, zależy od wybranej licencji jak i wielkośći potrzebnej do wykorzystania. 

www.fotolia.pl - bardzo duży bank zdjęć, menu w języku polskim, posiadają sporą kolekcję zdjęć darmowych

www.shutterstock.com - chyba najbardziej rozpowszechniony serwis, dostępny w języku angielskim, jednak zdjęcia są bardzo dobrej jakości, za sprawą surowej weryfikacji każdej pracy. 

www.dreamstime.com - serwis zawiera mnóstwo zdjęć, w przeróżnych tematach, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dostepny w języku polskim, po prostej rejestracji. 

www.picfair.com  - link do mojego profilu w picfair. Intuicyjny serwis, dostępny jedynie w języku angielskim, łatwy zakup zdjęć. Polecam! 

Jeżeli ktoś nie znalazł tego, czego potrzebuje mogę wykonać zdjęcia na zlecenie np. do sklepu internetowego, na stronę, bloga, do czegokolwiek, wystarczy PW Wink
Odpowiedz
#2
Przyznam, że niektórych stron nie znałam, dzięki!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości