Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manifest faceta
#1
Hehe Panowie, pewnie Wam się to spodoba Tongue

Cytat: Szanowna Pani, Panienko, Dziewczyno, Narzeczono, Kobieto, Żono i wszystkie inne przedstawicielki płci żeńskiej:

Jeżeli sądzisz, ze jesteś gruba, to najprawdopodobniej jesteś gruba. Nie zadawaj mi takich pytań, odmawiam odpowiedzi.

Jeżeli czegoś chcesz, to wystarczy o to poprosić. Postawmy sprawę jasno: jesteśmy prości. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed naszym nosem też nie działają. Po prostu powiedz, czego chcesz.

Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw się, że otrzymasz odpowiedź, której raczej nie chciałaś usłyszeć.

My jesteśmy PROŚCI. Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na myśli nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, że nie ma na stole chleba. Nie ma tu żadnych niedomówień czy żalu. My jesteśmy naprawdę prości.

Czasem nie myślę o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego. Nie pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych samochodów.

Piątek / sobota/ niedziela
=żarcie
=kumple
=piłka nożna w telewizji
=piwo =tragiczne maniery.

To jest coś takiego jak księżyc w pełni - całkowicie niemożliwe do uniknięcia.

Zakupy nam się nie podobają i ja nigdy nie będę ich lubić .

Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek założysz, będziesz w tym wyglądać doskonale. Przysięgam.

Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów.

Płacz to szantaż. Robienie ze mnie bankruta nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony.

Większość mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze, jesteśmy prości. Skąd ci przychodzi do głowy pomysł, że pomogę ci wybrać z twoich 30 par te, która najlepiej pasuje?

Proste odpowiedzi jak TAK i NIE są doskonale akceptowane, bez znaczenia, na jakie pytanie.

Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego rozwiązaniu. Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoja przyjaciółką.

Jeżeli powiem coś, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z nich spowoduje, że będziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, to wiedz że mam na myśli to drugie.

Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorów. Śliwka to owoc a nie kolor.

I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak się to pisze?

Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my również.

Jeżeli cię pytam, co się stało, a ty odpowiadasz "nic", wtedy ci wierzę i jestem przekonany że wszystko jest w porządku.

Nie pytaj mnie "Kochasz mnie?" Możesz być pewna, że gdybym cię nie kochał, nie byłbym z tobą.

Reguła podstawowa w przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej czegokolwiek: Weź to, co najprostsze.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#2
hahahaha no jakbym czytała o swoim chłopaku hahahBig Grin
Odpowiedz
#3
Dobre, też się uśmiałam Smile
Odpowiedz
#4
W dużym stopniu prawda ale na szczęście nie we wszystkim w moim przypadku ^^ Jak się nie jest już w pierwszym związku to to jest normalne dla kobiet, że facetom trzeba wszystko prosto z mostu. Chociaż raz była sytuacja, że "jak ja mogłam się tego nie domyślić" to myslalam, ze padnę,  bo jednak każdy facet ma czasem coś z baby Big Grin
Odpowiedz
#5
W moim przypadku zaczęło dochodzić do komicznych sytuacji: jak zaczęłam mówić prosto z mostu, jednoznacznie, bez żadnych "domyśl się o co mi chodzi" to dopiero moi kumple zaczęli panikować Big Grin
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#6
hahaah bardzo trafne
Odpowiedz
#7
Śmiesznie napisane i wiele rzeczy się zgadza. haha Big Grin
Odpowiedz
#8
nie da sie ukryc ze 100% prawda Tongue
Odpowiedz
#9
sama prawda 100% Smile Panie wykorzystajcie ten tekst
Odpowiedz
#10
dobre, przesle swojej dziewczynie Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości