Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lalka na prezent
#11
u mnie dziewczyna nie chce się bawić lalkami a ma 5 lat, woli dostać na urodziny na przykład strój inspirowany postaciami z bajek i na przykład stolik barbie http://godanparty.pl woli być sama księżniczkąSmile
Odpowiedz
#12
Nura789 a moze ma poprostu nieodpowiednie lalki? Moja córka miala 3 laleczki ktore dostala gdzies tam na prezent i tez nie bylo jakiejs wiekszej fascynacji, wolala pluszaki do czasu jak zapragnela lalki z our generation https://ogdolls.pl którą kolezanka przyniosla do przedszkola.. To byla chyba milosc absolutna bo byla w stanie zrobic wszystko dla tej lalki. Nawet pranie pomagala mi wieszac byle byc ta grzeczna i dostac lale. Wobec tego na urodziny mogla wybrac sobie jeden z wielu modeli i do dzisiaj ta lalka jest najwazniejsza zabawka w domu Smile
Odpowiedz
#13
(09-29-2017, 18:41)msandy napisał(a): Witam czy lalka chodząca ze sterownikiem będzie odpowiednia dla 2 - 3 letniego dziecka? jeśli nie to może zaproponujecie jakiś inny prezent dla dziewczynki?
Myślę,że zwykła lalka ,wystarczy myślimy że jak będzie z bajerami to dzieci będą szczęśliwsze ,ale to nie prawda małe dzieci szybko się nudzą.
Odpowiedz
#14
Może coś bardziej edukacyjnego?
Odpowiedz
#15
jesli chodzi o lalki, to ja ostatnio dokonałam odkrycia Smile lalki Our Generation... petarda. za moich czasow nie bylo takich ekstra zabawek.. a szkoda ;P szukałam czegos fajnego dla chrzesnicy, no bo wiadomo, zblizaja sie swieta itp trzeba obdarowac dzieciaki . No i trafiłam na trone ogdolls.pl jest tak duzy wybór lalek, ze to nie lada wyczyn sie zdecydowac. a dodatkowo, do tych lalek jest mnostwo akcesoriow, ubranka, jakies gadzety tematyczne. swietna sprawa. lalki sa bardzo fajnie wykonane, ruchome rece, nogi, powieki. włosy mozna czesac. dla dziewczynek idealny prezent. no i cena bardzo przystepna. 165 zl, szukalam dlugo i widzialam ze inne lalki podchodza nawet pod 300 zl. jestem zachwycona no i mam juz prezent z głowy Smile
Odpowiedz
#16
Chciałbym Wam polecić pewna strone, na któej regularnie robie zakupy. Znajdziecie na niej bardzo rozbudowaną oferte zabawek dla dzieci, w bardzo dobrych cenach, np. klocki lego. Moim zdaniem jest to najlepsza oferta tego typu w sieci, polecam serdecznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości