Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lakierowanie samochodu
#1
Jak zadbaliście o swoje samochody po zimie? Mojemu potrzebne było lakierowanie i w związku z tym zgłosiłam się do firmy http://www.piaskowanieslezak.com.pl/pl/l...zkowe.html. Teraz moje auto wygląda znów jak nowe.
Odpowiedz
#2
no czasem można tak zrobić, tylko zeby firma nie popsuła auta jeszcze gorzej, ale jak jets dobra firma i da radę to autko wygląda jak nowe potwierdzam znajomy tez sobie tak robił z autem..
Odpowiedz
#3
Wiecie może, gdzie można kupić dobry sprzęt do lakierowania? Potrzebne są przede wszystkim pompy hydrodynamiczne] i pistolety elektrostatyczne. Jakiego sprzętu używacie w swoich warsztatach?
Odpowiedz
#4
Na pewno warto zapytać na jakiś forum motoryzacyjnym.
Odpowiedz
#5
A znacie jakieś warsztaty zajmujące się lakierowaniem na Śląsku? Takie, które dobrze wykonają swoją pracę, ale nie zrujnują mojego portfela?
Odpowiedz
#6
Typowego lakiernika niestety nie znam, ale czytałam na wgniecenia.pl jak naprawić wgniecenie i okazuje się, że stosuje się teraz na tyle skuteczne techniki, że nie trzeba ingerować w strukturę karoserii.
Odpowiedz
#7
Witam poszukaj w necie tam na pewno znajdziesz jakiegoś dobrego lakiernika.
Odpowiedz
#8
Chodziło mi o kogoś sprawdzonego, ale dzięki, już znalazłam. Moje auto wygląda teraz jak nowe, tym bardziej, że od razu użyłam wosku do lakieru, więc efekt jest jeszcze lepszy. Polecam produkty z K2, są naprawdę dobre.
Odpowiedz
#9
Trzeba było aż lakierować auto po zimie??? U mnie nie jest aż tak drastycznie.
Odpowiedz
#10
U mnie póki co też nie. Wiem jednak, że niektórzy na zimę na auto naklejają specjalną folię w sprayu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości