Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto ma ogród?
#31
a co sądzicie o trawie z rolki, myślałem, żeby kupić jakąś stąd: http://producenttrawy.pl/ ale mam taki dylemat, czy faktycznie taka trawa nadaje się do ogródka i czym się różni od takiej z wysiewu
Odpowiedz
#32
Sama ogrodu niestety nie mam, ale mają go moi rodzice i wiem, ile przy nim pracy i wydatków. Ostatnio pomagałam im zresztą wybrać odpowiednią drewutnię. Padło na taką jak na zdjęciu. Teraz szukamy jakichś mebli rattanowych. Możecie polecić, gdzie są ładne?

[Obrazek: front_drewutnie-na-zamowienie.jpg]
Odpowiedz
#33
Najprostsze narzędzia z reguły są najlepsze Smile
a ja mam pytanie do szanownych forumowiczów jeżeli można,
jak u Was, o ile ktoś ma oczywiście możliwość, z oświetleniem ogrodu ?
jeżeli ktoś były zainteresowany tematem to polecam serdecznie firmę z lampami ogrodowymi,
Lampy Ogrodowe
mają spory wybór różnego rodzaju oświetlenia do ogrodu.
Odpowiedz
#34
Muszka, ta drewutnia wygląda dość dobrze, tylko czy drewno nie zamoknie? ładne meble rattanowe widziałam w Obi, ale to było latem.
Odpowiedz
#35
U mnie to też są takie podstawowe narzędzia.
Odpowiedz
#36
U mnie jeszcze jest miejsce do suszenia drewna na opał. Przy takiej formie ogrzewania drewutnia jest wręcz obowiązkowa.
Odpowiedz
#37
Meble ogrodowe, to najlepiej wybierać takie z techonorattanu, aby nie zniszczył ich deszcz http://www.budujesz.pl/wiadomosc/jak-wyb...epsze/351/ Takie typowe drewno nie nadaje się, aby je zostawić np. na noc, na zewnątrz.
Odpowiedz
#38
no tak w ogrodzie trzeba mieć wszystko, i do kwiatów i do trawy i do jakiś przeróbek. Wiadomo grabie, kosiarka to podstawa ogrodu.
Odpowiedz
#39
Niedługo zacznie się sezon na odświeżanie ogrodu Smile
Odpowiedz
#40
Jeśli macie w planach odświeżanie ogrodu, to sprawdźcie systemy przeciwsłoneczne na actigroup.pl/przykrycia-przeciwsloneczne/. To wspaniała ochrona przed słońcem. Wiem, że firma Acti Group oferuje też montaż takiego systemu, więc nie musicie się martwić, że sami sobie z tym nie poradzicie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości